reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Malcy piękni aż zazdroszczę chciałabym mieć już swoje dzieci obok a no i dobry sposób na karmienie dwójki naraz i to jedną ręką :-D
 
reklama
Onlyone - napatrzeć się nie mogę! I również chapeau bas za karmienie!!!! Cudownie, że znajdujesz chociaż chwilkę na wieści co u Was! Kibiców wciąż macie masę!

Co do biustonoszy to ja też mam już Mendela, tyle że model Cindy i bardzo sobie chwalę. A jeszcze zakupiłam z firmy Alles i też na razie nie mam uwag. Dla mnie najważniejsze było brak szwów.
A co do suwaczków to sama nie wierzę, jak one nam uciekają...:sorry2:
 
Onlyone - sliczne chlopaki i chyba strasznie podobni do siebie co??? I teraz ja cie prosze o rade jak opanowalas karmic dwoch na raz??? Moje maja 3 miesiace i nie umiem.
 
Marcikuk jeden podobny do mnie, drugi bardziej do meza. Z tym karmieniem to cos strasznego. Jak juz niestety razem sie obudza i piłuja japy, to panika... Albo karmie tak jak na zdj w kojcu, podkladam tylko poduche zeby skos byl zeby sie nie zakrztusily. Albo jednego na rece a drugi obok w foteliku samochodowym - bujam noga i prosze zeby poczekal. Jak nie chce czekac to siedze na kolanach na podlodze i na dwie butle jade. Ciezko, bo jak jednego trzeba szybko odbic, to drugi sie drze, ze matka butle zabrala...
 
No ja moich probowalam karmic jednoczesnie jak w bujaczkach sa ale nie umiem tak bo wierca tymi lepetynkami na wszystkie strony. wiec zazwyczaj wlasnie jeden na rece a drugiego noga bujam albo zawijam jednego jak drugi jeszcze spi ale nie zawsze to tak dziala bo czasem obaj obudzeni i sie dra w nieboglosy. Zero cierpliwosci :-)
 
Lilonka dlaczego śpiochy nie służą do spania ?

Asiek no faktycznie cena odstrasza.

Onlyone po prostu brak słów :-) Jesteś wielka
 
Dziewczyny tak jak marcikuk pisze, nie zawsze sie da...
Jestem tak zajechana, ze tej nocy nawet nie dalam rady karmic maluchow. Moj emek Od 3 w nocy do 5.30 z nimi walczyl. Chcialam karmic, ale zasypialam na siedzaco... Zamiast smoczek Od butelki do buzi to do noska... Cale szczescie, ze nie na lezaco, bo bym dziecioka utopila :( MusZe w koncu sie wyspac, chyba zadzwonie w niedziele po tesciowa.
Tak ladnie wygladaja blizniaki w wozeczkach na ulicy, dopoki nie widzimy tego "Od podszewki". Cale szczescie, ze wiosna idzie- troche swiatla, spacery, bo deprechy mozna dostac. Chociaz jak patrze na chlopakow jak sie usmiechaja przez sen, to oczu oderwac nie moge. To wszystko wynagradza...
 
Onlyone - normalnie podziw bierze za takie karmienie! A jakie przystojniaki! Super chłopaki! :) Co do niewyspania to rozumiem Cię doskonale :D ile razy ja w nocy przysypiałam nad butelką... na szczęście Góra czuwa... :D też czekam już na wiosnę i na spacerki :D a póki co za oknem biało...
 
Cześć Kochane:-)

Onlyone wielki podziw, a robaczki przewspaniałe oczywiście :-)

Odebrałam wyniki wczorajszych badań i muszę przyznać, że są super :happy: Jedyne co to Hematokryt mam obniżony 35% ale to jest jeszcze w normie dla kobiety w ciąży więc się nie przejmuję:-)

Nakupowałam dziś maleństwom ciuszków (bluz, spodenek, skarpetek) bo obniżka była w tesco, a że ja jestem łowca promocji to żadnej nie mogę przepuścić ;-)Niestety nie mam od kogo dostać ubranek bo wszystkie znane mi przyszłe i teraźniejsze mamy mają córeczki, albo już zaklepane u kogoś ciuszki. No cóż zawsze jest Tesco i Pepco gdzie można się ładnie zaopatrzyć. A bluzy są meeeega prześliczne :-)

Pytałam wczoraj o książki i za Wasze odpowiedzi serdecznie dziękuję. Zamówiłam sobie ten poradnik Tkaczowej no i chyba namówię męża żeby w zamian za koszulkę kibica, którą dziś mu kupiłam on kupił mi "Bliźnięta atakują" bo jakoś tak mam ochotę przeczytać tą książkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
onlyone- szacun, rozumiem ze jedna reka karmisz, a druga robisz to zdjecie :-D to jest dopiero super mama :-D chlopcy sa przesliczni :)))

palam- gratuluje wynikow, oby tak dalej.

asiek- fajny ten staniczek, ale bardzo drogi :szok: a przeciez nikt nie da rady pociagnac okresu karmienia na jednej sztuce tylko..., dzieki margaret za linka do tego stanika medeli, to juz jest cos, na co mnie bardziej stac. ale a propos kupowania stanikow do karmienia to ja tez slyszalam ze kupuje sie tuz po porodzie, bo dopiero jak pokarm przychodzi to prawdziwy rozmiar sie ujawnia.

miss- mnie tez czas tak teraz szybko leci, ze to juz jest jakas paranoja... zaraz bede miala 3 z przodu :angry: a wiadomo co to znaczy ... :angry:

bardzo jestem ciekawa jutrzejszej wizyty i pomiarow dzieci, ciekawe ile waza...
tesciowa nadal mnie wkurza, nie ma co, na nia mozna zawsze liczyc, caly czas, przy kazdej rozmowie, pyta sie mnie czy bede miala pokarm :angry: ja jej mowie ze na pewno tak! ze chce karmic, moja mama nie miala problemu z pokarmem, po cesarce normalnie mozna miec pokarm, to mi mowi moja polozna i obie moje ginki, a ona kiwa glowa, ze niby rozumie, a nastepna rozmowa i ona znowu sie mnie pyta czy ja bede mogla karmic. szlag mnie trafia, czego ona chce- zebym powiedziala ze nie bede mogla to ona sie zaoferuje ze swoim cyckiem??? wrrrrrrrr......
 
Do góry