reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Niestety ja z clexaną rozstanę się dopiero ok.6 tygodni po porodzie. Dzięki za propozycję, ale już mam łatwy i tani dostęp, ale wiem, że dużo dziewczyn szuka w necie clexane (tak jak ja kiedyś).
EEVLEE i LILONKA fajne brzuszki-wielkościowo mi bliżej do Lilonki :)
Macie jakieś rozstępy, smarujecie czymś ?
 
reklama
Tigla na wszelki wypadek sie smaruj. Ja sie cieszylam do 30 tyg, ze Ani sladu rozstepow, a kazdy mi gadal, ze I tak nic nie pomoze... Jak maja byc to beda. No i faktycznie. Ja uzywam Bio Oil, dosc drogi, ale zaszalalam, bo nie chcialam miec rozstepow. Niestety mam brzydkie takie na samym srodku, troche sie boje, ze bede miala taki sflaczaly ten brzuch i ze tak zostanie... No zobaczymy. Pozniej bede dalej sie smarowac i zastanawiam sie nad takim pasem zeby ten brzuch wrocil do normy... No ale to czas pokaze.
 
Współczuję Wam dziewczyny tych zastrzyków no ale jak trzeba to trzeba

Brzuszki śliczne - mój teraz rośnie jak oszalały :szok: no ale dwójkę musi gdzieś zmieścić .U mnie na razie rozstepów brak zobaczymy co dalej
 
ONLYONE po poprzedniej ciąży został mi Pharmaceris Foliacti. Jak na razie smaruje się tylko po kąpieli. Co prawda u mnie w rodzinie nie ma rozstępów na brzuchu, ale nie wiadomo jakiego psikusa los sprawi zresztą nic nie jest pewne przy ciąży bliżniaczej.
 
Hej dziewczyny:)
Jestem jak widać na paseczku i narazie nie mam rozstępów. Profilaktycznie wieczorem smaruję się Mustellą, a rano Gerberem (tym od słoiczków) przeciw rozstępom w ciąży. Mama mi kupiła i do mikołajowej paczki 3 kremiki dorzuciła. Zobaczymy czy tak zostanie do końca.. oby.. No i przesyłam fotkę mojego wielkiego brzuszyska. Kurcze, a na wadze 0,5kg na plus.. chłopaki chyba zdrowo rosną;)
Dzisiaj też mnie tak dziwnie kuło z lewej strony. Tak nisko.. nie wiem co to..
Buziaki

http://imageshack.us/a/img405/306/nabb.jpg
 
Witajcie dziewczyny :)

Eevlee i Lilionka - jakie ładne brzuszki macie :)))) Eevlee - ja w 14tc mam brzuszek niemal taki jak TY!!! No ciut mniejszy - ale tylko ciut :)
Onlyone - ale CI fajnie że niedługo maleństwa już zobaczysz :) Super... Wszystko będzie dobrze - przestań się nakręcać negatywnie.
Co do smarowania ja smaruję się Pharmaceris właśnie - kończy mi się już i kupiłam z Perfecty coś od rozstępów - i ponieważ brzuszek rośnie staram się smarować i rano i wieczorem (różnie mi to rano wychodzi).
Kupiłam wczoraj z Tołpy krem - i w domu doczytałam dopiero że ma w składzie ze 4 parabeny....oprócz tego napisany że dla kobiet w ciąży od 4mc i bez konserwantów i sztucznych barwników.....o parabenach później doczytałam :/ Jak sądzicie - używać tego?
 
PALAM00 na razie to masz brzuszek, a na wielkie brzuszysko to masz jeszcze czas :-). Ja specjalnie za często się nie smaruję, żeby na tym etapie nie przyzwyczaić skóry.

Dziewczyny ma któraś kontakt z Pachnącą. bo już długo się nie odzywała (chyba od świąt ) ?
Czy u którejś pojawił się problem cukrzycy ciążowej ?
 
Palm - fajny brzusio :) Mnie też tak kłuje czasami - raz z prawej, raz z lewej strony....ale to chyb anormalne...rozciągają się macica i więzadła...tak ja to sobie tłumaczę :)
 
Różyczka82 skoro jest napisane, że dla kobiet w ciąży od czwartego miesiąca to akurat jak dla Ciebie.

Słuchajcie, a któraś jeszcze kłuje się Clexaną, czy tylko ja zostałam na placu boju :baffled: ??
 
reklama
Tigla - niby tak - ale te parabeny mnie odstraszają.....i to aż 4!!
Pewnie z czasem zużyję...a na przyszłość będę dokładniej czytała etykiety!!
 
Do góry