reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
donka28
user-offline.png
niestety nie wiem, wczoraj była zbyt duża obsówka u lekarza i nie zdążyła mi ich pomierzyć dokładnie:/ za to 11.01 ważyły 1,1kg, a od tamtej pory sporo urosły, moja lekarz mówiła, że nawet gołym okiem widać jakie są duże teraz i ja czuje, bo ledwie się mieszczą w brzusiu... nawet zmieniły pozycje i są bidulki zawinięte. Dopiero 16.02 dowiem się bo zaklepałam sobie wizytę na ponad 30min:)

lilly815
user-online.png
spróbuj płukać eludrilem przez 2 tygodnie, ale nie dłużej, bo może przebarwić szkliwo... powinien troszkę pomóc, ale w moim przypadku na krótką metę niestety. Mycie zębów to jak krwawa jatka:p
 
anuśka ja od początku ciąży smaruję się mustellą. Póki co....czyli jak pisała kl00dia nie chwaląc dnia przed zachodem słońca nie mam rozstępów ani nic mnie nie swędzi. Ale czekam :-)Mustellę kupuję w super pharmie, dwupak kosztuje coś ok 110 zł, pojedyncze opakowanie można kupić za ok 60 zł w aptekach internetowych.
Zatkany nos i skrzepy krwi....skąd ja to znam:tak:Chyba kolejny uroczy aczkolwiek typowy objaw ciąży.
lillysuper, że z maluszkami wszystko ok. Leż, odpoczywaj i pij soczek z buraczków bo naprawdę pomaga. Ja dzisiaj odebrałam kolejne wyniki i po kolejnym krwawieniu hemoglobina nie spadła czyli ciągle 11,8:-)
kla00dia ta.....dzień bez bólu dniem straconym. Mam tak samo. Ciągle gdzieś ten brzuchol boli, ciągle się martwię i wmawiam sobie kolejne choróbska:zawstydzona/y:
Co do rozstępów to się nie martw Kochana, najważniejsze, że dzidziusie rosną i prawidłowo się rozwijają.
Zgagi jeszcze w ciąży nie miałam ale jak pisałam wcześniej nie wykluczam.
Agatka super. że czujesz się coraz lepiej. Niech się rana ładnie goi a dzielna mamusia szybko dochodzi do siebie. I super, że dzieciaczki robią takie postępy. Trzymam za Was ogromniaste kciukasy
 
Ostatnia edycja:
kla00dia wypróbuje ten specyfik który mi polecasz,może coś pomoże :-) jak myję zęby to za każdym razem pełno krwi,że nawet smaku pasty nie czuję.Z nosem mam nie lepiej.:no:

Moniek_78 mam nadzieję,że po tym soczku z buraczków hemoglobina też mi się poprawi.:tak:Mnie ostatnimi czasy zgaga wieczorem nawiedza,ale póki co znośnie.W pierwszej ciąży taką zgagę często miałam,że spać musiałam prawie na siedząco,bo jak się położyłam to jeszcze gorzej.I żadne specyfiki mi wtedy nie pomagały.Także lepiej niech Cię zgaga nie dopadnie ;-)

Moniek całkiem niezły pomysł,ale obawiam się,że nie przejdzie.Mój mąż po jakimś czasie raczej nie chciał by buziaczka ode mnie hehe....:-D Ja nawet na jabłkach jak jem zostawiam krwawe ślady :-p
 
Ostatnia edycja:
Moniek ja praktycznie do października miałam morfologię byczą, jak to okreslał docencik albo jak górnik na przodku :-) dopiero w listopadzie mi poleciała hemoglobina i zonk! anemia ! - teraz robiłam po porodzie , z duszą na ramieniu odbierałam wyniki ale ....anemii nie ma !!! wyniki mam w dolnej granicy ale mieszczą się w normie :-) także jak na 30tc jak Ci coś się sypnęło w morfologii to wierz mi że to jest i tak super !
 
Tossa póki co wyniki mam nieco poniżej norm ale nie jest tragicznie. Z badania na badanie spadają mi tylko płytki krwi, ale ciągle jeszcze jestem w normie. A z moczem od początku zero problemów:-)
Super, że u Ciebie anemii już nie ma. Mam nadzieję, że mój organizm też szybko dojdzie do siebie po ciąży. Swoją drogą to w życiu nie zrobiłam tyle razy badań krwi co w ciąży. Zanim zaczęliśmy starania o dzidzię to byłam bardzo anty-lekarzowo-badaniowa.
 
reklama
Do góry