reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Majciochy hartmana te z siatki polecam w 100% sa super przewiewne i mozna prac, u nas nikt nie zabranial, nikt nawet nie sprawdzal czy tak owe mamy, na obchodach tylko rozmawiali nikt pod koszule nie zagladal, dziwne ze w niektorych szpitaalch tam patrza :/
 
Witam wszystkie mamy.
biggrin.gif
Właśnie skończyłam czytać wasze wpisy i postanowiła dołączyć do Was.
Podobnie jak Wy , wraz z mężem oczekujemy bliźniaków - naszych pierwszych pociech.
Czytając Wasze komentarze, widzę ,że wiele mamy wspólnego poczawszy od trudności z zajściem w ciąże i jej donoszenie po niekompetentnych lekarzy a kończąc na obawach jak to bedzię, jak pojawią sie nasze smerfy.
Mam nadzieje, ze zaglądając tu bedę mogła troszkę oderwać się .

Pozdrawiam

Magda
 
Ja tez miałam te siatkowe, i u nas tez nie sprawdzali która co ma pod kocem.... jakos nie wyobrazam sobie nie miec nic ...
a co do koszul to miałam takie
DSC00352.jpgDSC00351.jpg
zapinane na przodzie, przy karmieniu (a raczej moich próbach karmienia sprawdzały sie całkiem nieźle.
Mam je do sprzedania gdyby któras była chetna za jakas symboliczną kwotę, rozm xl
 
właśnie sobie wyobraziłam obchód, rząd łóżek , na każdym mamusia w koszuli podciągniętej pod brodę i za przeproszeniem z gołą pipką na wierzchu :-) :-) :-)
 
ja polecam dobry podklad poporodowy i swoje wygodne majciochy ;) te z siatki mialam na 15 min i jak zaczelam sie pocic to zaraz wystrzelilam pod prysznic :-D za pierwszym razem sie nie sparwdzily i za drugim tez nie. no ale kazdy robi to co dla niego wygodne ;)
w polsce jak rodzilam to polozne mi kazaly nic nie zakldac, no to ja na to ,ze mam prawo do tego zeby czuc sie komfortowo i nie na reke lezenie mi z gola rozklapiocha i tyle w tym temacie :-)
te koszulki rozpinane to rzeczytwiscie fajna sprawa ;)
 
Milena a mialas te siatkowe czy fizelinowe? Bo te fizelinowe owszem sa koszmarne spocenca mozna zlapac w 5 min ale siatkowe to jakby ich nie bylo takie wygodne
 
walawenderki witamy na forum :), napisz cos wiecej o sobie, w którym tygodniu jestes?
Ja tez kupuje bawełniane majciochy, troche wieksze i od razu je wyrzuce jak wyjde ze szpitala.
 
reklama
Do góry