reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Hejka podwójne brzuszki:Karola79 zastanawiała sie czy jest 3 w kolejce i czy któras sie bunkruje...Ja mam termin na 25.10 czyli jutro kończe 34 tydzień,wbijam się więc przed Ciebie...mam już dosyć,od dwóch tygodni jestem nie do życia,a w domku jeszcze 20 miesięczny synek(pisałam Wam kiedyś o sobie,dawno,bo często Was poczytuje ale jak juz przerobie zaległości to brak czasu na pisanie).

Milena,Rabbit Was to podziwiam...Rabbit dodatkowo za cierpliwość w związku z przesunięciem się terminu cesarki...zuch dziewczyna...a pamiętam jak na suwaczku miałaś 28 tydzień:)jeszcze kilka dni i będziesz szczęśliwą mama.Ja sie zastanawiam kiedy u mnie coś ruszy...boje się bo lekarz mówi,że 30% na poród sn..tydzień temu małe miały 2050g i 2200(podobno nie odstaja bardzo od dzieci z pojedyńczych ciąż)

Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrego samopoczucia tym finiszującym i tym które dopiero zaczęły tą trudną drogę do podwójnego szczęścia;)
 
reklama
kurcze dopiero doczytałam,że Rabbit sie rozpakowała:)gratulacje kochana:)I maluszki mają superaśną wagę...no to teraz szczęścia,cierpliwości i samych powodów do usmiechu:)ech...cudowne te pierwsze chwile razem...też już się doczekać nie mogę:)
 
youstta - ja też jeszcze jestem...dyżuruje przy psie :-( ale już mnie brzuch boli i nie wiem czy męża nie obudzę żeby się zamienić ....
 
aaa.. są dziewczyny :-D

jeszcze karola79 o tej porze była niezawodna, coś się dzisiaj nie odzywała..

Ja nie mogę brzucha ułożyć, na dodatek dzieciaki sobie z mojego brzucha worek treningowy zrobiły w nocy o północy i ani mi do spania ani IM, rozrabiaki kochane jedne ;-)

Milena - Ty to już jedne z ostatnich ciążowych nocek bezsennych, chociaż jak dzieci przyjdą na świat to też ze snem może być kiepsko bo trzeba będzie wstawać cyca dawać, no ale dzieci wynagrodzą wszystko :-)
 
wiesz co ja juz nie mam sily z lozka wstac :-D
marze,zeby byc tak zmeczona zeby zasypiac na stojaco,bo narazie ze spaniem jest kiepsko...
no wlasnie ciekawe co tam u Karoli, napisalam do niej smska ale zero odzewu... mam nadzieje,ze po prostu ma dzien przerwy '
 
madzia842, oleniolek - możecie podać namiary skąd zamawiałyście sabsimplex ?
Tossa ja kupowałam od prywatnej osoby ale on już się tym nie zajmuje bo potem chciałam kupic koleżance i nie dało rady, ale...
www.sabsimplex.net.pl na tej stronie można zamówić sab-simplex. Strona sprawdzona bo kupowałam u nich żel na dziąsła, więc mogę polecić
 
dziewczyny za pozwoleniem Rabbit -Ani wklejam zdjecie Jasia i Juleczki

312677_2305743237348_1062270100_2756755_1042417547_n.jpg

Boskie i takie duże. Jeszcze raz gratuluje
 
reklama
Do góry