reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

No nie dostała innego leku tylko ten Fenoterol a mozna ten drugi lek dostac bez recepty? Przed chwilką wziełam znowu ten lek i jak ktos do mnie dzwoni to sie pyta co robie bo jestem taka zdyszana hahhaha.Czuje sie strasznie osłabiona tą nocka ale męzus idzie na nocke to robi obiaddek i jest dobrze.
Patrzałek ty masz juz tak blisko ja przez te bóle to strasznie sie boje kolejnego porodu i tego bólu po porodzie. Oj dziewczynki te końcówki sa straszne a było tak fajnie z dnia na dzien wsystko sie zmienia.
 
reklama
Chyba na recepte sa. Nie mam pojęcia. Ewa Ty doswiadczona mama, poród jeden masz za soba? Ja nie wiem jak odczuwa się skurcze. Juz takie konkretne. Da się to jakos opisac? Boje sie, ze bede miala skurcze i je zlekceważe. Zdarza sie, że wody nie odchodza od razu.
 
Patrzałek mam poród za soba który trwał 12 godzin i to było straszne . A po porodzie umierałam jeszcze tydzień , nie chce tu straszyć młode mamy bo każdy poród jest inny ale................................/Dlatego mam obawy jakbym jednak musiała rodzic siłami natury ale mam nadzieję ze bedzie cesarka .
 
Ewa 12 godz to jeszcze nie tak zle... moja szwagierka rodzila 3 dni... :szok: dasz rade 2 porod podobno jest latwiejszy, miesnie macicy nie sa juz takied mocne i szybko sie rozkurczaja... a i dzieci beda tez mniejsze... ja tez rodzilam Julke 12 godz i wyszedl klops prawie 4,5 kg! wiesz ze teraz tez dam rade , bol po porodzie tak jak mowisz tydzien sie zdycha ale po tyg przejdzie ;) glowa do gory!
patrzalek, skurczow tych konkretnych-porodowych napewno nie przeoczysz uwierz mi :-)
 
Milenko ja tez mam Julke to cos te Julki nam dały popalic przy tych porodach hhihihh.Kurcze strasznie jestem osłabiona po tych lekach ide sie drzemnac wpadne wieczorkiem .pa
 
Milenka to mit ze drugi porod jest latwiejszy:-)
Kazdy porod jest inny. Znam dziewczyny ktore rodzily po4 razy i czasem bywa tak ze i nawet ten 4 porod byl najciezszy..
 
Drugi porod napewno jest lepszy/gorszy od pierwszego, bo wiadomo już mniej wiecej co kobiete czeka.
Czy ktoras z Was miała badz ma opryszczke wargowa w ciazy? Czym najszybciej wyleczyc? Narazie kupilam plastry Compeed i opryszczka sie nie rozprzestrzenia i jej pod tym plasterkiem nie widac ale czy szybko zejdzie? Macie jakieś swoje sposoby na pozbycie sie tego cholerstwa?
 
hejka a co tu taka cisza....?? ja jakoś nie siedziałam dzisiaj na necie...nie miałam humoru....dowiedziałam się że muszę leżeć i czekać na mojego lekarza aż wróci z urlopu i podejmie jakąś decyzję...i się wkurzyłam bo coś słyszałam że wraca dopiero w środę,czwartek...:(
 
No to masz nie fajnie . wIDZISZ JA SIE WYMIGAŁAM OD SZPITALA a te lezenie to masakra wszystko mnie boli , nie jestem przyzwyczjona do takiego leniuchowania.
 
reklama
rabbit współczuje - ja ledwo cztery dni wytrzymałam w szpitalu.... jakiś czas temu pisałas o uczuleniu na kurz po remoncie - jak sobie z tym poradziłaś? Ja teraz cierpie, remont sie u mnie skonczyl, wysypka zeszla, a teraz odezwala sie jeszcze raz. Wypilam wapń i jest troche lepiej - przynajmniej sie nie drapie.
 
Do góry