reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Morgenrood G R A T U L A C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zycze zebyscie juz nie bawem wszysy byli w domku, a dzieciaczki przesypiały caaaaaaaaaaaaaałe noce:-D ściskam
 
reklama
Morgenrood ŚLICZNOTY....GRATULUJĘ..... bardzo się cieszę że wszystko oki....mam nadzieję że niedługo syn dołączy do was....ale suuupcio.... noo dziewczyny my jeszcze trochę i też będziemy nasze wklejać:)

Milena jak się czujesz?? jak skurcze??
 
Morgenrood, serdecznie gratuluje!! życzę dużo zdrówka dla całej trójki

Milena ja dzisiaj tez biore sie za pranie, jedno juz sie kreci:-), niestety w tym tygodniu u mnie pogoda nie bedzie spryjac suszeniu ale chce to zrobic przed szpitalem.najgorsze jest to liczenie ubanek ,a mam tego sporo

W jakim rozmiarze kupujecie/ używałyście pierwsze ubranka?? ja w wiekszosci mam 56 - takie dostalam i zastanawiam sie czy nie bedą duże, mam kilka ciuszków ponizej 50 ale to bedzie za malo (w sumie moze 5-6 szt.)
 
Morgenrood gratuluje, kruszynki śliczne. Ja z perspektywy czasu mogę cię pocieszyć, że małego szybciutko podtuczą i wróci do domku. Jest to ciężkie zostawiać jedno dziecko w szpitalu (wiem cos o tym) ale przeżyjecie i zapomnicie. Potem będzie już tylko lepiej. Po wadze widzę, że córeczka troszeczkę podjadała jedzonko braciszkowi :-) tak jak u mnie. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości.

Co do ubranek manila29 to raczej te 56 na początek będą duże ale moim zdaniem te kilka sztuk co masz malutkich wystarczy bo dzieci tak szybko rosną, że nie zdążą wynosić. Ja miałam 3 komplety kaftanik+śpioszki rozm. 48-50 ( dla Szymka bo on miał 47 cm jak się urodził i we wszystkim wyglądał jak po starszym bracie) i szybciutko z nich wyrósł. Skarpetki na śpioszki i przytrzymają długą nogawkę. Szkoda kasy wierzcie mi.
 
rainmanka hej
jak tam u was?
jak dzieciaki?

powiedz mi jak wyglada wasz jadlospis?
u nas tak

kolo 4 180 ml mleka
kolo 9 120-150 mleka lub kaszka (podaje lyzeczka)
kolo 12 obiad
kolo 13-14 120-150 mleka(z tym mlekiem roznie,zalezy ile zjedza zupki)
kolo 16 owoce,kisiel -no jakis deserek
kolo 18-19 mleko
pozniej na spiocha karmimy kolo 22 wtedy wypijaja najwiecej bo 210
 
julian zaczyna raczkowac
ale jeszcze np do samodzielnego siadania sie nie biora


manila nasi chlopcy mieli 50 i 51cm
i szybciutko ciuszki 56 staly sie dobre
ale po 2-3kompl tych mniejszych mozesz spokojnie miec
wiecej nie kupuj,bo takjak mowi madzia-szkoda kasy
 
Morgenrood, gratulacje!!!!! to jednak przewidziałaś bardzo dobrze kiedy poród:) maluchy prześliczne!!!! aby Lucas szybciutko wrócił do domku:)

dziewczyny bardzo ładne brzuszki macie:)muszę jakąś swoją fotę wkleić

Milenka jak się czujesz? jak skurcze?
 
reklama
Morengrood gratuluję i powodzenia życzę! :-) Brzuszki prześliczne. U mnie niestety pierwsze rozstępy się pojawiły :-( Jeden z chłopców zmienił pozycję z główkowej na miednicową i zostało mi w dole brzucha miejsce po jego główce i w tym miejscu właśnie 3 czerwone krechy naliczyłam.... Tak drogą dedukcji do tego dochodzę ale mogę się mylić. Co do rozmiarów ubranek to tych najmniejszych mam parę. Resztę kupuję większe. Z dwojga złego lepsze troszkę za duże. Powiedzcie czy tez odczuwacie ból (może za mocno powiedziane, bo to uczucie do zniesienia) pod piersią? Ja czuje ucisk i czasami mrowienie. Ja jutro poznam wagę chłopaków :-) Zastanawiam się czy to normalne, że w późniejszym okresie ciąży waga stoi w miejscu? Tak jest u mnie. Nic nie zmieniłam w diecie, leki biorę jakie brałam. A waga stoi w miejscu...
 
Do góry