reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

patrzalek- który dokładnie tydz jesteś? licząc z Twojego suwaczka wychodzi mi 33tydz i 3???:) co do wagi mam to samo jakieś dziwne przestoje wagowe, mimo że jem więcej i więcej leżę:) waga stoi ale brzuszek rośnie daj znać po wizycie ile maluchy waża:)co do tego uczucia pod piersią to ja mam bardziej mrowienie i może coś w rodzaju zdrętwienia skóry?wg mnie to kwestia rośniecia brzucha wysoko tuż pod piersiami bo ogólnie nasila mi się po południu i wieczorem, jak przygotowania?
mój M wczoraj skręcił pierwsze łóżezko:) musimy sprawdzić ile miejsca nam w domu zostanie jak 2 będą stały i coś mało.....
 
reklama
karola2112 No tak 33t i 3d licząc oczywiście od ostatniej miesiączki. Czyli równy tydzień różnicy między nami :) (tzn między naszymi dzieciaczkami ale to wszystko w teorii oczywiście :-) ) Moje łóżeczka jeszcze nie złożone, bo póki co trwa remont łazienki i odświeżenie kuchni. Szkoda rozkładać dla kurzu jedynie. Wszystko po kątach póki co pochowane. Pokoik co prawda mały ale mam nadzieje, że zmieszczą się dwa łóżeczka, komódka i rozkładana sofa.
Jakie przewijaki kupujecie? Wolnostojące, nakładane na łóżeczko? Ja ostatnio widziałam (w Ikei chyba) składany, montowany na ścianie. Duża oszczędność miejsca w porównaniu z tymi wolnostojącymi.
Im bliżej terminu tym większą presję czuję i momentami chwilową panikę, że jeszcze tyle do zrobienia, kupienia....
 
gastone fajnie, ze masz dobre wspomnienia co do opieki na wyspach, a w jakim szpitalu rodziłaś?Ja na razie mam zastrzeżenia co do usg, ze az do 20 tc musze czekać na drugie, ale moze potem bedzie częsciej..no i co do tej szyjki to ja jednak wolałabym znać jej długość w pozniejszym etapie ;-).
morgenrood gratulacje!!super, ze maluszki juz na świecie :-).Niech sie zdrowo chowają i nie dają popalić rodzicom za bardzo!
#rabbit#, rainmanka, Milena23uk piękne brzuszki!!Ja wczoraj zdjęcie zrobiłam swojego, ale jakis taki bidny ten mój brzuch jak na prawie 14 tc :confused:, malutki taki i już sie boje czy dzieciaczki ok, a usg dopiero w następną sobote..ach i ciągle niepewność czy wszystko ok.
 
patrzalek- tydz różnicy jak nic:) co do przewijaka to mam taki na łóżeczko można też na komodzie go położyć, dobrze rozumiem co masz na mysli pisząc panika i presja:) ja dostaje jakieś dziwnej nerwówki że nie poukładane i rozłożone wszystko tylko całość po kątach pochowana poupychana no coż muszę się już po mału za to wziąść:)
 
Witam. Mam do sprzedania ZOOM ABC Design kompletny w bardzo dobrym stanie. Razem z zestawie sa gondole pomaranczowe, foteliki czarne, spacerowka czarna, do tego oryginalna torba (nowa), parasolki (nowe), pokrowiec przeciwdeszczowy (nowy), pokrowiec na nozki (nowy). Jesli ktos jest zainteresowany prosze o maila na aga1979@libero.it
 
hej dziewczyny. dzieki karola, rabbit troche lepiej, choc nadal sa skurcze. dzwonilam do poloznej i szpitala i powiedzieli mi ze jesli mam wiecej niz 7 surczy na godzine i dluzej niz 2-3 godz to dopiero wtedy mam przyjechac... mam nadzieje jednak ze takie serie juz sie nie powtorza...
manila ja zrobilam jedna pralke i teraz druga, ale najpierw wszystko wypioire a potem bede caly dzien prasowac. jakos nie mam ochoty na prasowanie dzis i sortowanie ubran ;-)
upalow dzien drugi- i podobno ostatni. ale o 10.30 rano bylo 30 stopni...
blagam o deszcz :-D

jak u Was samopoczucie?
 
hejka mamuśki...u mnie dzisiaj spokojny dzień...bo jakoś uspokoiłam się i przyzwyczaiłam się do ciągnięć brzusia:) dzieciaki dzisiaj szaleją....ja też ale z jedzeniem...:) trzeba chyba będzie założyć nowy wątek "Podwójne mamy podwójne odchudzanie"....hhihih
 
nie martw sie rabbit wszystko zgubimy, jedz tyle ile Twoj organizm sie domaga i potrzebuje ;) ja tez wciagam ile wlezie ;p
a z wczorajszego zdjecia nie widac zebys miala gdzies za duzo, ladnie wygladasz ;) :-)
 
reklama
Z tym odchudzaniem-mistrzostwo świata. Ja dzisiaj jakas taka bez jaj jestem, nic mi sie nie chce i w ogóle bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Poprałam ubranka, a przede mną jeszcze tona następnych choć i tak mam ogromne parcie na kupowanie nowych, cóz tak juz mam i maiłam zawsze:-D
 
Do góry