reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Morgenrood brzusio suuper, ty też fajnie wyglądasz...wy jesteście takie chudzinki....a ja grubasek....:)

fajny pokoik dla dzieciaków....też muszę się zająć moim....teraz mam czas więc mogę myśleć....
 
reklama
Cześć dziewczyny, super wyglądacie, ja miałam podobnej wielkości jak Morgenrood, fajne czasy My od początku spaliśmy z chłopcami razem i tak jest do teraz. Już bym chciała ich przenieść ale nie ma sensu bo oni kiepsko śpią w nocy i musiałabym latać co chwile do ich pokoju. Na wątku bliźniaczym "po urodzeniu" też dyskutowałyśmy o pokojach dziecięcych czy przenieść czy nie, więc możecie sobie poczytać.
 
ja na pewno na początek będę miała dzieciaki przy sobie...tzn...w sypialni będą w łóżeczkach...jakoś sobie nie wyobrażam że w nocy miałabym latać do drugiego pokoju...:)
 
my tez na poczatek bedziemy miec dzieciaczki w sypialni w jednym lozeczku dopoki zaczna sobie przeszkadzac nawzajem, nie mam zamiaru latac co 15 min do innego pokoju i sprawdzac czy wszystko jest ok, zobaczymy jak wyjdzie w praktyce. Na dzien mysle ze bede je miala w salonie w kojcu dla malych dzieci zeby mi sie do halasu przyzwyczaily, bo nie chcialabym chodzic wokol nich na palcach. Pokoik sama robilam, troche farby, naklejki, firanki, checi i gotowe. Mebelki uzywane, stwierdzilismy ze lepiej kupic im porzadniejsze jak beda starsze a te na 2 lata napewno wystarcza.

dzisiaj mialam najgorsza noc, wogole nie spalam, wszystko mnie boli..... hormony mi skacza....

Czekam na Wasze brzuszki ;)
 
margenrood -tez mialam jakies dziwne dni,hormony skakały,ale spac idzie mi całkiem całkiem tylko jak sie budze do toalety to aż mnie boli , bo takie mam ucisk:eek:
My tez mamy plan,zeby dzieciaczki spały z nami w pokoju przez kilka miesiecy, a dopiero pozniej u siebie w pokoju.
A ja tez wrzece fotke, co mi tak -zobaczycie małego hippka:))
 
Dziewczyny z czystej ciekawości czy znacie kogoś kto używał nowego żelu dianatal? Ma on podobno za zadanie zmniejszyć siłę tarcia przy porodzie sn. Natknęłam się na reklame tego żelu w gazecie "twoje dziecko". Tam jest podana strona internetowa. Poczytałam i chociaż mnie to już nie dotyczy to zaciekawiło mnie to. Dziewczyny z zagranicy czy u was cos o nim mówią bo w Polsce podejrzewam, że jeszcze długo będzie cisza.
 
reklama
Do góry