reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

no powiem ci że brzusio się już tak bardzo nie stawia...teraz to tak raz na parę dni czuję i spokój...no i wszystko sie trzyma na razie...więc jest dobrze....ale jak chodzę to i tak czuję ciągnięcia....ale ,myślę że to od nacisku dzieciaków i od ciężąru....
 
reklama
Dziekuje dziewczynki za mile komentarze:)
morgenrood -młoda!!??!?27 lat takze juz stara du.. jestem:))
manila leż dużo i odpoczywaj.Nie wiedzialam ze luteina moze wpłynac na szyjke!?Ja mialam zastrzyk w 30 tygodniu,ale moze Ty mozesz wczesniej urodzic i ze wzgedu na ta szyjke musza Ci dac wczesniej -nie denerwuj sie !!bedzie dobrze!
 
małekropki a powiedz jak miałaś zastrzyk to musiałaś być hospitalizowana?? i czy są jakieś skutki uboczne takiego zastrzyku?? kurdę mój lekarz nic o tym nie mówił....a może mądra rzecz taki zastrzyk
 
hej dziewczyny ja dzis po USG, i wszystko jest ok ;) dziewczynki sa prawie rowne, ale to normalne do 24 tyg... od teraz beda rosly wlasnym tempem. tez dzis pytalam o ten zastrzyk, bo nawet bym chciala, ale powiedzieli mi ze tylko gdy zagraza porod przedwczesny i narazie nie widza powodu... no nic, moze to i dobrze... dzis kupilismy wkoncu farby do pokoju dziewczynek i w weekend zaczynamy remont... juz sie boje balaganu :-D pozdrawiam wszystkie mamusie ;)
 
Milena super że wszystko oki z dziewczynkami i z tobą:) ja też muszę się zapytać o ten zastrzyk mojego gina....aa farby też muszę kupić ale dalej nie wiem jakie....

Milena ale ty mi pomożesz:) chce na pewno zielone mocne dodatki typu dywanik,półeczki i lampkę...i jedną małą ścianę pomalować na zielone jabłuszko(takie jasne ale intensywane) jak już wspominałam ten pokoik jest dosyć ciemny więć jaki kolorek do tego mogę dobrać?? myślałam o jakimś takim piaskowym jasnym czy coś...??????
 
hej dziewczyny...

ja dzisiaj po wizycie u swojego gina jestem,maluchy oba ułożone główkowo,wiercą sie jak szaleni(i pomyślałby kto ze niby mało miejsca mają haha) wszystko pozamykane,szyjka trzyma no i 23 czerwca koło 14:00 mam się wstawić do szpitala a 24 robią mi cięcie...zaczynam się bać,oby wszystko było w porządku.Uspokaja mnie jedynie fakt że mój gin będzie mnie ciął:)

Oby łóżeczka i wózio były na czas...Jeszcze się do Was odezwę jakby coś sie zmieniło,a jeśli nie będę mogła to dopiero pochwalę się Filipkiem i Kubusiem:-) Ściskam Was
 
dziewczyny ja dziś dostałam drugi i ostatni zastrzyk na płucka, jak się dowiedziałam to nie tylko na płucka on działa ale także aby nie było zastoju krwi w mózgu i jeszcze jedna rzecz z przepłwami tętniczymi - dokładnie nie pamietam bo byłam w szoku ze tez na to działa. Dostałam skierowanie do szpitala na te zastrzyki i miałam się na 2 dni położyć, spakowałam torbę i ogólnie humor miałam kiepski bo nie ma to jak dom, tym bardziej jak w nocy się po 4 razy siku robi:( ale zgłosiłam się do szpitala wczoraj i okazało się że 2 szpitale remontują w wawie i jest masakrycznie dużo cieżarnych więc spytali się mnie czy wyrazam zgodę na ambulatoryjne zastrzyki i ze oni tak robią wiec oczywiscie ze tak:) dzis 2 seria przy okazji ktg dzieci poszło:)ogólnie zastzyki nie bola, sa w posladek i zadnej reakcji po nich nie miałam


Milenka - pisałaś że w poprzedniej ciąży z małą codafen brałaś, pamiętasz ile dziennie? ja dziś się wystraszyłam bo dostałam bardzo wysokiego pulsu i serce mi tak głośno biło po 1 godz przeszło, straszne uczucie i wyczytałam na tej ulotce ze tak może być i już nie wiem czy to brać?
 
karola88 - trzymamy kciuki i informuj jak możesz na bieząco:) jak ja zazdroszczę Ci tych tygodni pięknych:)
teraz mam etap aby do 34tc wytrwać co oznacza że zazdroszcze jeszcze małymkropką i morgenrood:)
przy okazji dziewczyny super foty też muszę moje wkleić:)

małekropki nie pisz że stara d..a jesteś bo ja jestem od Ciebie starsza d...a:):)
 
reklama
#rabbit# czy po fenetolu masz kołatanie serca, albo miałaś na początku jak zaczynałaś brać? i po jakim czasie jak zaczęłaś te table brać uspokoiło się z twardnieniem brzuszka? od razu czy po kilku dniach?
dzięki
 
Do góry