reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
hej dziewczyny,
widze ze sie troche rozgadalyscie :)
Ja tez czuje ktore mnie kopie ale czasami mozna sie w tym pogubic ;) dziewczynke mam leniwa, malo kopie ale za to nadrabia czkawka i budzi brata i wtedy jest jazda :)
Co do imion to mamy juz wybrane (Maya i Lucas) z tym ze tu w Holandii oni zazwyczaj 3 imiona wybieraja, ale poszlam na ugode z moim i na 99% beda dwa, oby... wrrrr
Po co komu tyle imion, takie moje zdanie :)
Karmic bardzo chce sprobowac i modle sie zeby miec wystarczaja pokarmu dla dwojki. Jesli to nie wyjdzie to na noc beda dostawac mieszanki na zmiane, mysle ze tak bedzie najlepiej.
Ja sie ko,pletnie nie wysypiam, w nocy przewracajac sie z boku na bok wszystko mnie boli, a dzieciaczki mi nie ulatwiaja tego no i to chodzenie do WC, raz na godzine :wściekła/y: takze zdaze sie przyzwyczaic do nocnego wstawania do dzieci ;) ale kiedy my sie wyspimy???!!!
 
morgenrood -ja tez musze wtsawac do toalety ,ale na razie 3 razy w nocy ,wiec moze to akurat wtedy moje dzieci beda chcialy wtedy jesc!?ha ha , zobaczymy:)
3 imiona!?uff troche duzo!U nas nie jest jeszcze obgadana kwestia dwoch imion ,ale raczej nie dajemy, bo w sumie po co?!
Bardzo ładne imiona wybraliscie!!
 
Hej Trójpaczki:-)
ja tez odróżniam który maluch kopie głównie po ułożeniu.Jeden chłopiec lezy po prawej stronie główką do dołu i jego dupcia jest nieźle widoczna na moim brzuchu bo mam wielkiego guza haha:-Da drugi leży dupcią do dołu i stąd planowane cięcie.Imiona też już wybraliśmy,w zeszłym tygodniu,po długich wojnach zdecydowaliśmy się na Filipka i Kubusia:-)Mąż chciał podwójne imiona ale ja uważam że są zbędne,no chyba że ksiądz uczepi sie na chrzcie że któreś z imion nie jest święte:wściekła/y:

Byliśmy dzisiaj w sklepie obejrzeć asortyment którego nam brakuje i zamówiliśmy już wózio tako jumper duo 3w1,2 łóżeczka z klupsia safari z żyrafką,materacyki,przewijak.Powiem szczerze że ceny satysfakcjonujące a i rabacik w miarę:-)Tak więc czekamy na telefon od sprzedawcy żeby odebrac:-):-)
 
karola my tez mamy łózeczka z klupsia ,tylko jedno z żyrafka a drugie z misiem:)
Super wózio -teraz żałuje,ze kupilismy inny,ale co tam -trzeba przeżyc:)
 
małekropki no to mamy identycznie, mała łapkami w pęchęrz + tak śmiesznie chyba podnosi główkę albo nią kręci a jest niziutko to czuje jakby miała mi skóra pęknąć i też nie mam problemu toaletowego:) więc też pewno na czymś leży:)

karola - podziwiam Twój spokój kurcze w 37tc kupować łożeczka:) ja już od kilku tyg je mam:) podziwiam:):) obym też tyle spokoju w sobie znalazła:)

morgenrood - chyba kolejna w kolejce jesteś:) masz już jakiś termin wyznaczony???
 
reklama
Czesc kochane, zamówiłam dzisiaj wózek uffffffffffffffffffff w zasadzie to za niego zapłaciłam i musze go odebrac. Problem polega na tym, że czeka sie na niego ok 9 miesięcy wiec nie bedzie to kolor o jakim myslałam ale gorzka czekolada tez jest ok i fajnie ze takowy sie w ogóle znalazł bo czerwony to nie mój ulubiony kolor a tylko taki był jeszcze dostępny. Tak wiec mamy fure dla blizniaków:-D
 
Do góry