reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witaj cafe. Rety... na tym pierwszym zdjęciu miny jednakowe tak samo dziubki otwarte. Pewnie,że się da rade kwestia dobrej organizacji, która przyjdzie z czasem. Ja już bym chciała żeby moi meli 3 lata, żeby te pie...... ząbki wyszły i zaczęli mi spać ładnie w nocy. To wszystko czego pragnę. Miłego dnia mamuśki
 
reklama
A jak zareagował Twój synek na dwa brzdące ? Boje sie tego mimo ze Franek uwielbia dzidziusie i jest bardzo empatycznym dzieckiem to jednak mam paranoje, że bedzie mu tak strasznie przykro
 
hmmm ogolnie olek jest baardzo dzielny,bardzo mi wydoroslal!
pewnie,ze momentami jest zazdrosny ale naprawde duzo rozumie-ze musze nakarmic,przewinac itd
duzo z nim rozmawiamy,wszystko tlumaczymy
no i jak tylko mozemy,to bawimy sie,rysujemy,jezdzimy na rowerze itd-w sumie to musze przyznac,ze teraz spedzamy z nim wiecej czasu sam na sam niz kiedys,wymyslamy zabawy,ukladamy puzzle,gramy w gry - no spedzamy po prostu kupe czasu razem

oczywiscie sa chwile ,kiedy juz nie wyrabiam
ale wtedy pieknie bawi sie sam
albo zwyczajnie wlaczam jakas bajke
 
reklama
dzieki dzieki rainmanka
no sa coraz bardziej podobni
czasem musze sie chwile zastanowic ktory jest ktory,hehe

a co ta u was?
 
Do góry