reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ja nie pisałam bo mam tylko pare sztuk takich małych 56 i moze nie najpiekniejszych wiec nie chciałam wciskac, ale jak jutro znajde czas to zrobie zdjecia i ewentualne Ci przesle.
 
reklama
Handelek faktycznie kwitnie- ja dziękuje za odzew na email:) mam nadzieje ze coś uzbieram fajnego dla moich dziewuszek zanim jeszcze przyjdą na świat:):-)
 
Cześć wszystkim jestem tu nowa i trochę się gubię na tym forum... widzę ze nie tylko ja spodziewam się bliźniaków u mnie dopiero 17 tc a termin mam na 28 czerwca i jest to moja 2 ciąża... fajnie ze nie jestem tu sama
 
cafe słodkie maluchy i super rodzinka
Sylwia1991 witamy i zapraszamy, jest nas tu całkiem sporo więc na pewno nie jesteś i nie zostaniesz tu sama
 
mam takie pytanie bo słyszałam od położnej że większość kobiet w ciąży bliźniaczej nie donosi do końca ciąży i przewaźnie rodzą się przez cesarke...
 
chyba zdecydowana większość mamuś forumowych rodziła przez cc ale zdarzały się też mamusie które rodziły sn, dużo zalezy od ułożenia dzieci i przede wszystkim od decyzji lekarza. A z donoszeniem do końca też jest różnie - ja kończę dziś 37 tydzień a cięcie przewidziane mam na 39 tydzień, ale chyba faktycznie większość dziewczyn miała cc wcześniej, ale to też raczej sprawa indywidualna i zależy od przebiegu ciąży
 
ja przy swojej pierwszej ciązy miałam problem bo była zagrożona w 6 mies miałam już skurcze a mały był ułożony główką w duł bardzo niziutko znalazłam sie w tedy w szpitalu i mówili że grozi mi poronienie lub przedwczesny porud ale urodziłam zdrowego chłopca wcześniaka miesiąc przed terminem boje się że bedzie tak samo jak przy pierwszym
 
Witaj Sylwia.
Ciąża ciąży nie jest równa wiec bądź dobrej mysli. Lekarz na pewno wziął pod uwage Twoje wczesniejsze problemy.
Będzie dobrze :)
A co do donoszenia do terminu to faktycznie przy blizniakach ciezko z tym choc jest tu na forum matka-polka która dotrwała do 40 tygodnia :) hmm.. ciekawe co u niej...
 
reklama
Witaj Sylwia!! rzeczywiscie mowi sie ze ciaza blizniacza to ciaza podwyzszonego ryzyka, dlatego moze trzeba troszke bardziej uwazac i odpoczywac i niestresowac. I pozwol traktowac sie wyjatkowo przez innych.Jakies sniadanka do lozka:) niech inni sie teraz staraja hehe. Dla organizmu to duze wyzwanie bo przeciez sa tam dwie istotki.Ale mysle ze rzeczywiscie ciaza ciazy nierowna i moze sie okazac ze bedziesz biegala w ciazy do 40tyg i nawet nie bedziesz czula ze jest ciezko :) i tego Ci zycze :).pozdrawiam!
 
Do góry