reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
A ja po dzisiejszej wizycie dostalam skierowanie na oddzial pan dr.po zwarzeniu maluchow stwierdzil ze sa duzi po 3 kg a po 2 cc jestem wiec lepiej zebym.byla pod obserwacja a tam juz będą decydowac czy jeszcze damy troche rade czy lepiej ciac. Tyle na to czekalam a wychodzac z gabinetu rozplakalam sie choc nie wiem czy sie przestraszylam czy ze szczescia.
Dasz radę. Zobaczysz będzie dobrze, a lepiej być pod obserwacją. Może szybko będą działać.
 
Ja już zaczęłam czuć, ale tylko z jednej strony. I to mnie martwi. Aby do czwartku. Już nie mogę doczekać się, żeby podglądnąć maluchów;). I mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.
Na poczatku tez czulam tylko jedno dziecko z jednej strony i do tej pory jeden jest bardziej ruchliwy niz drugi. Ale to jest dwoje roznych ludzi, maja prawo miec rozny temperament :)
 
Jutro rowno 36. Napewno bedzie dibrze ale na wizyte szlam wyluzowana ze jeszcze za tydzień wizyta a tu bum.:errr:
Ja tez od wczoraj na oddziale. Przyszlam zeby dali sterydy, a tu sie okazalo ze szyjki juz prawie nie ma, przepuszcza opuszek, skurcze takie ze hej... Druga dobe dostaje leki na podtrzymanie, mam lezec, wstaje tylko siku, dali dwie dawki sterydow i liczymy na to ze chlopaki jeszcze troche posiedza, bo dzisiaj 32+4 dopiero...
 
Ja tez od wczoraj na oddziale. Przyszlam zeby dali sterydy, a tu sie okazalo ze szyjki juz prawie nie ma, przepuszcza opuszek, skurcze takie ze hej... Druga dobe dostaje leki na podtrzymanie, mam lezec, wstaje tylko siku, dali dwie dawki sterydow i liczymy na to ze chlopaki jeszcze troche posiedza, bo dzisiaj 32+4 dopiero...
Jak to szybko sytuacja może się zmienićo_O zaraz nabiera obrotu..., Ale niech jeszcze dadzą radę te dobre trzy tyg. Bo nie ma to jak u mamy w brzuszku:tak: każdy dzień jest cenny.
 
Na poczatku tez czulam tylko jedno dziecko z jednej strony i do tej pory jeden jest bardziej ruchliwy niz drugi. Ale to jest dwoje roznych ludzi, maja prawo miec rozny temperament :)
no niby tak,ale wiadomo, że człowiek martwi się . Aby do czwartku.
a ty zaciskaj nogi i leż. Musicie wytrzymać. Ile maluchy już ważą?
 
reklama
Ja tez od wczoraj na oddziale. Przyszlam zeby dali sterydy, a tu sie okazalo ze szyjki juz prawie nie ma, przepuszcza opuszek, skurcze takie ze hej... Druga dobe dostaje leki na podtrzymanie, mam lezec, wstaje tylko siku, dali dwie dawki sterydow i liczymy na to ze chlopaki jeszcze troche posiedza, bo dzisiaj 32+4 dopiero...
No trzymajcie sie niech jeszcze posiedza.
 
Do góry