reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja póki co wyniki mamm ok wiec oprocz zwylkych witamin i teraz nospy i magnezu nic nie biore. A propo magnezu pisze do mojego gin ze skurcze mnie zaczynaja lapac i wogole i zdjecie opakowania magnezu jaki kupilam i pytam w jakiej dawce moge brac bo sama nie chce decydowac a on mi pisze "można brac duzo":-Dno myslalam ze sie posikaze smiechu :laugh2: po 20 min dostalam bardziej wyczerpujaca odpowiedz ale co sie nasmialam. A tak poza tym to wstalam zjadlam śniadanie nakarmilam dzieci wypilam kawę i nie mam sil juz na nic.:(
 
Ja póki co wyniki mamm ok wiec oprocz zwylkych witamin i teraz nospy i magnezu nic nie biore. A propo magnezu pisze do mojego gin ze skurcze mnie zaczynaja lapac i wogole i zdjecie opakowania magnezu jaki kupilam i pytam w jakiej dawce moge brac bo sama nie chce decydowac a on mi pisze "można brac duzo":-Dno myslalam ze sie posikaze smiechu :laugh2: po 20 min dostalam bardziej wyczerpujaca odpowiedz ale co sie nasmialam. A tak poza tym to wstalam zjadlam śniadanie nakarmilam dzieci wypilam kawę i nie mam sil juz na nic.:(

no ja wlasnie tez koncze sniadanie, nakarmilam dzieci i czuje ze mi goraco....:(
ja przez wszystkie ciaze nigdy nie bralam magnezu :p za to w kazdej od poczatku do konca bralam witaminy dla kobiet w ciazy :)
 
Dziewczyny, ja po wisicie. Maleństwa rosną. Ale nie wiem ile mierzą. Wydruku nie wzielam. Ale gin powiedział że wszystko w porządku. No i dalej nie wiadomo kto tam mieszka. Caly czas klękały i nie chciały się pokazać.
A ja nie mogę nic zjeść. Kanapka, to wyzwanie. Czuję się po niej tak jakbym zjadłam słonia.
 
Dziewczyny, ja po wisicie. Maleństwa rosną. Ale nie wiem ile mierzą. Wydruku nie wzielam. Ale gin powiedział że wszystko w porządku. No i dalej nie wiadomo kto tam mieszka. Caly czas klękały i nie chciały się pokazać.
A ja nie mogę nic zjeść. Kanapka, to wyzwanie. Czuję się po niej tak jakbym zjadłam słonia.
O mi wrocil apetyt i ciagle cos jem.jak przez ostatnie 2mc nie przytylam nawet kg to teraz z pewnoscia nadrobie.
 
reklama
Ania_ka87, mnie też się zdaję, że to nie dużo. Przecież tobie już nie długo.
a tak w ogóle, mój lekarz mnie nie warzy. Juz teraz nie pamiętam, ale w pierwszej ciąży chyba już pod koniec tylko.
 
Do góry