reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Pomaga mi gazowana mirinda ale na bardzo krotko i ten smak szybko powraca. No i tez wiadomo ze to nie jest zbyt zdrowy napoj wiec wypijam troche jak juz na prawde nie moge wytrzymac zeby chociaz na chwile poczuc ulge
Od dwoch dni mialam fazę na mirinde ale dzis juz mi przeszlo, mi nic nie pomaga...
 
reklama
Ja zgagi, na szczęście, JESZCZE nie mam :p a posmak to miałam przez pierwsze miesiące, szczególnie po słodkim, to była moja zmora.
 
ja nie mam zgagi ;) ani dziwnych posmakow na szczescie 8-)
Ja zgagi, na szczęście, JESZCZE nie mam :p a posmak to miałam przez pierwsze miesiące, szczególnie po słodkim, to była moja zmora.
Oj dziewczyny to zeby was nie dopadla ja w pierwszej ciazy to powinnam nazywac sie Lady Zgaga:laugh2:cos strasznego w drugiej bylo lzej a teraz narazie tez jeszcze da sie wytrzymac ale co bedzie dalej hmmm..
 
Ja mam pytanko odnosnie terminu porodu. Mam termin porodu ustalony na koniec 40 tyg, czyli standardowo, ale z tego co slysze bliźnięta rodzą sie wczesniej. Napiszcie w ktorym tyg urodzilycie i czy musialyscie wczesniej lezec. Pozdrawiam Was wszystkie.
 
ja miałam wyliczony termin normalnie na 40 tydzień, ale od razu usłyszałam że jeśli dotrwam i wszystko bedzie dobrze do 36/37 tc to wtedy ostatecznie zrobimy cesarke.
 
reklama
Termin porodu zawsze wyliczany jest normalnie. U mnie ze względu na cholestaze i cukrzyce ciążowa mialam mieć cc w 36tc. 34+0 polozylam się już na oddział ale cc w końcu w 34+2 ze wzgledu na rosnącą cholestaze
 
Do góry