reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Taka mata jest dedykowana dla bliźniaków? Bo chyba jest taka szersza niż standardowe?
Siostra kupiła ja do swojej córki a ja dostałam w spadku[emoji3] nie szukałam innej bo pamiętałam właśnie ze ona miala taka super duża właśnie.. Nigdy wcześniej takiej dużej u nikogo nie widziałam

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ewelina Ty się kiedyś pytałaś o psa to zobacz jak nasza sunia opiekuje się naszymi blizniakami[emoji4]
1519206944-e205c8bc1173f605-aaaaaa.jpeg
1519206980-47a434b42eaaa587-aaaaaa.jpeg
1519207006-11e738598e966160-aaaaaa.jpeg


Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom[/QUOTE

Super, każde dziecko powinno się wychowywać że zwierzakiem, no chyba że ma alergię ;)
 
Siostra kupiła ja do swojej córki a ja dostałam w spadku[emoji3] nie szukałam innej bo pamiętałam właśnie ze ona miala taka super duża właśnie.. Nigdy wcześniej takiej dużej u nikogo nie widziałam

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom

a jakiej firmy ta mata ? bo tez mi sie podoba ;)
 
Kurcze a ja tak się martwiłam :-) super masz opiekunke :-) oraz śliczne dzieci :-) dzięki za zdjecia.
Oj naprawdę ona jest krok w krok tam gdzie oni. Jak zaplacze któryś odrazu wskakuje.. A i wszystkim też do nich nie pozwala się zbliżać. Naprawdę fajnie się na to patrzy [emoji4] maluchy już. Też jej wzrokiem szukają.
A za rok pewnie będzie się chować przed nimi [emoji28]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie do mam, które urodziły bliźnięta siłami natury.
Jak wyglada poród chodzi mi dokładnie o drugie dziecko czy duża jest różnica czasowa? Czy od razu po urodzeniu pierwszego dziecka wracaja skurcze ?
Czy ma znaczenie czy to ciąża 1o1k czy 2o i 2 k ? Trochę się przestraszyłam bo dziewczynki są ułożone główkowo a lekarz powiedział, że jak tak zostanie to będę rodziła naturalnie a oczytałam się trochę o tych porodach i różne są przypadki i powikłania. :-(
 
Pytanie do mam, które urodziły bliźnięta siłami natury.
Jak wyglada poród chodzi mi dokładnie o drugie dziecko czy duża jest różnica czasowa? Czy od razu po urodzeniu pierwszego dziecka wracaja skurcze ?
Czy ma znaczenie czy to ciąża 1o1k czy 2o i 2 k ? Trochę się przestraszyłam bo dziewczynki są ułożone główkowo a lekarz powiedział, że jak tak zostanie to będę rodziła naturalnie a oczytałam się trochę o tych porodach i różne są przypadki i powikłania. :-(

Ja chciałabym rodzić naturalnie, ale mój lekarz właściwie nie chce o tym słyszeć. Z góry zakłada cesarkę. A tak naprawdę nie mam sie co spierać, bo dziewczyny i tak są na razie ułożone poprzecznie. Niektóre dziewczyny tutaj wiem, że rodziły naturalnie. Na pewno szybciej dochodzisz do siebie po pn niż po cc. A bardzo bym tego chciała i żeby obeszło się bez cięcia i blizny. I dostać dzieci od razu po porodzie do piersi, a po cc jest to niewykonalne. Ale co ma być to będzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja chciałabym rodzić naturalnie, ale mój lekarz właściwie nie chce o tym słyszeć. Z góry zakłada cesarkę. A tak naprawdę nie mam sie co spierać, bo dziewczyny i tak są na razie ułożone poprzecznie. Niektóre dziewczyny tutaj wiem, że rodziły naturalnie. Na pewno szybciej dochodzisz do siebie po pn niż po cc. A bardzo bym tego chciała i żeby obeszło się bez cięcia i blizny. I dostać dzieci od razu po porodzie do piersi, a po cc jest to niewykonalne. Ale co ma być to będzie

U mnie taka sama sytuacja. Nawet maluszki ułożyły się główkowo, ale lekarz tylko zażartował, że mogę spróbować sn. Po czym stwierdził, że nie jest kamikadze... cc i żadnej opcji, gdyby chociaż wahał się z decyzją... no trudno. Cc będzie.
Aniutek kiedy masz jakąś wizytę kolejną? Ciekawa jestem jak tam nasze maluszki przybierają na wadze.
 
Do góry