reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witajcie, chce się podzielić z Wami swoją radością :) jesteśmy po usg i okazało się że będziemy mieli swoją wymarzona parkę :) :)
Antoś 380g i Tosia 320g, są całkowicie zdrowe, tylko nie dały zmierzyć kości nosowych bo leżą na brzuszkach w pozycji 6 na 9 ;) Szyjka 3,1 cm, zero sexu i koniec z pracą.
 
reklama
Hej. I miałaś już to usg??
Tak właśnie z niego wróciłam. Przepływy prawidłowe [emoji16] dziewczyny ważą 1760 i 1780 . Przybrały 300 g za 2 tyg. Lekarka pow że mogą mnie nie wypisać ze względu na to że 1k2o rozwiązują przez cc w 34-36 tyg ale będę ich prosić żeby chociaż na tydzień mnie wypuścili.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, chce się podzielić z Wami swoją radością :) jesteśmy po usg i okazało się że będziemy mieli swoją wymarzona parkę :) :)
Antoś 380g i Tosia 320g, są całkowicie zdrowe, tylko nie dały zmierzyć kości nosowych bo leżą na brzuszkach w pozycji 6 na 9 ;) Szyjka 3,1 cm, zero sexu i koniec z pracą.
Gratulacje!dużo wypoczywajcie!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie, chce się podzielić z Wami swoją radością :) jesteśmy po usg i okazało się że będziemy mieli swoją wymarzona parkę :) :)
Antoś 380g i Tosia 320g, są całkowicie zdrowe, tylko nie dały zmierzyć kości nosowych bo leżą na brzuszkach w pozycji 6 na 9 ;) Szyjka 3,1 cm, zero sexu i koniec z pracą.
Słońce no to ogromne gratulacje[emoji7] [emoji7]
 
Tak właśnie z niego wróciłam. Przepływy prawidłowe [emoji16] dziewczyny ważą 1760 i 1780 . Przybrały 300 g za 2 tyg. Lekarka pow że mogą mnie nie wypisać ze względu na to że 1k2o rozwiązują przez cc w 34-36 tyg ale będę ich prosić żeby chociaż na tydzień mnie wypuścili.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Super, że Maluch zdrowe[emoji7] . A w razie gdyby Cie nie puścili to masz już wszystko gotowe??
 
Witajcie, chce się podzielić z Wami swoją radością :) jesteśmy po usg i okazało się że będziemy mieli swoją wymarzona parkę :) :)
Antoś 380g i Tosia 320g, są całkowicie zdrowe, tylko nie dały zmierzyć kości nosowych bo leżą na brzuszkach w pozycji 6 na 9 ;) Szyjka 3,1 cm, zero sexu i koniec z pracą.
Super ze z dzieciaczkami wszystko dobrze [emoji4] i witam w gronie oczekujących parki [emoji7] a przypomnij mi ktory to tydzien?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak właśnie z niego wróciłam. Przepływy prawidłowe [emoji16] dziewczyny ważą 1760 i 1780 . Przybrały 300 g za 2 tyg. Lekarka pow że mogą mnie nie wypisać ze względu na to że 1k2o rozwiązują przez cc w 34-36 tyg ale będę ich prosić żeby chociaż na tydzień mnie wypuścili.

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
Kapinka najważniejsze że wszystko jest dobrze :) pozdrawiam, trzymaj się cieplutko
 
Witajcie, chce się podzielić z Wami swoją radością :) jesteśmy po usg i okazało się że będziemy mieli swoją wymarzona parkę :) :)
Antoś 380g i Tosia 320g, są całkowicie zdrowe, tylko nie dały zmierzyć kości nosowych bo leżą na brzuszkach w pozycji 6 na 9 ;) Szyjka 3,1 cm, zero sexu i koniec z pracą.
Gratulacje parki:) a czemu zero Sexu ,w którym ty tyg ? Nie kumam tego zakazu sexu nigdy,to pod koniec żebyś nie urodziła wcześniej od skurczy a tak to chyba przesada ;)
 
reklama
Super, że Maluch zdrowe[emoji7] . A w razie gdyby Cie nie puścili to masz już wszystko gotowe??
No w sumie większość mam,brakuje mi butelek i pamoersow. Ale nic nie mam popakowane. Tu do tego szpitala trzeba mieć swoje ciuszki dla maluszków i byłabym spokojniejszy gdybym sama wszystko spakowala. I strasznie mi ciężko że może mnie nie być ż dzieciakami na rozpoczęcie roku szkolnego, a córcia idzie do 4 klasy.



Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry