reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Dziewczyny mam wrazenie ze cos mnie bierze, skurcz za skurczem idzie a przy tym poce sie jsk mysz.
Ja z tymi skurczami mam przeboje juz od dawna ale dzis to jakies inne sa.Mam wrazenie ze zaraz urodze, dzwonilam do szpitala i mam przyjechac na 16, ja mam wrazenie ze do 16 urodze, a to dopiero 30 tydzien i 3 dzien jest.
 
Wzieli mnie na oddzial ale w sumie nic innego przecie skurczom nie dostalam ponadto co mialam juz zapisane do domu, jedyne co jeszcze dodatkowo dostalam to luteina dopochwowa.
Narazie nic nie przrchodzi sterydow oczywiscie mi nie podadza bo powiedzieli ze musza zaczekac i zobaczyc jak to sie wszystko rozwinie, normalnie porazka.
 
Marluna masakra ta opieka med. Twoja.
Oby wszystko szczesliwie sie skonczylo.
A czeste masz te skurcze? Jak szyjka?
 
reklama
Oby dzieciaczki jeszcze posiedzialy trochę w brzuszku. Nie denerwuj się tylko bo to niczemu dobremu nie służy!!! 2,5 cm... marzenie, u mnie nie całe 2 już :( Ale dzielnie leżę i modlę się o każdy dzień i tydzień, chociaż sny mam tak porabane przez ta cała sytuacje i tylko same złe rzeczy mi się śnią!
 
Do góry