reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Paolka808
mi co prawda czop po kawałku z tydzień odchodził, ale jak poszło cos więcej to zajęło mi to 7h i poszły wody, popieram lilonkaź jedź na IP ostrożności nigdy nie za wiele. Trzymam kciuki aby było ok &&&&&&

Gabi004
witam i życzę spokojnej ciąży,
:happy: mam dwu-kosmówkowe dzieciaczki wiec nie pomogę, ale strach ma wielkie oczy i musi być dobrze...

katherine_mag
hmm z tego co wiem tak mi powiedziano w laboratorium po glukozie można tylko popić łyka wody nie więcej i nie wolno chodzić bo to wyniki przekłamuje (ja chciałam iść do domu mam blisko-ale nie mogłam musiałam siedzieć bite 2 h). Może powiedz o tym spacerowaniu położnej bo nie wiem jak duży to ma wpływ na wynik.

jjka
ja też powinnam zmienić nawyki żywieniowe na stałe, teraz już słodkiego nie jem bo mam koszmarna zgagę, ale i tak WIEM ze jem źle. Jestem leń i tyle :no: eh muszę się zabrać za siebie. Do tego mam tak ściśnięty żołądek że zapominam jeść jak zrobi mi się słabo to sobie przypominam.


 
reklama
Dziewczyny a jak ten czop śluzowy wygląda? Może głupie pytanie ale to moja pierwsza ciąża i nie mam doświadczenia....Ja to chyba polatam do 40 bo narazie się chyba maluszki nie szykują...:zawstydzona/y:
 
Flis
Z tym czopem to jak z całą ciąża u każdej inny, jednej w całości odejdzie (niby galaretka może być żółtawa, przezroczysta, lub krwista nawet wielkości pięści); u mnie w częściach skrawki po 5mmx5mm śluzu zabarwionego, lub może odejść z wodami i go nie zauwarzysz. Jest jeszcze opcja ze odejdzie w czasem porodu bo pęcherz z wodami nie peknie sam i położna przebija. Wiec nie ma odpowiedzi. A i na ciebie przyjdzie czas, oby jak naj później bo potem ja jestem w kolejce.
 
Justynia882
To dziwne, bo mi na badaniu powiedział, że moge sobie chodzić, siedzieć ale zeby nie zasnąć.A ja musiałam być na dworze bo inaczej zwymiotowałabym, to całkiem wynik byłby przekłamany.I nie chodziłam cały czas, bardziej siedziałam.

A jeszcze jedno mam do was pytanie, w którym tygodniu ciąży, czy wogóle wam wyciekała siara z piersi?? Bo ja już musze od 2 tygodni nosić wkładki laktacyjne bo mi co chwila leci i to nie mało zwłaszcza z lewej piersi z prawej prawie nic. Troche się martwie czy to normalne, żeby w 22 tc aż tak leciało.
 
Katherine-mag, Gabi004 witam serdecznie. Gabi już wpisuję Cię na naszą listę a Katherine twojej daty porodu nie zdradziłaś...

Flis naprawdę ładnie trzymasz się w trójpaku :) Super. Justynia, Paolka u Was też już bliżej niż dalej :) Pozdrawiam dziewczyny!!!

1.Flis1205315.listopad.13
2.Justynia88229.listopad.13
3.Paolka29.listopad.13
4.Kasiamama30.grudzień.13 (24 grudnia)
5.Aneszka812.styczeń.14 (30 grudnia)
6.Jjka5.styczeń.14
7.Jok6.styczeń.14
8.Karmelova7.styczeń.14
9.Napierajka8.styczeń.14 (20 grudnia)
10.Effcia12311.styczeń.14
11.Hannah342.luty.14
12.Katherine_mag26.luty.14
13.Maya1215.marzec.14
14.Milla7615.marzec.14
15.Julianna20.marzec.14
16.Misiarska2.kwiecień.14 (30 marca)
17.Gabi00423.kwiecień.14
18.Nanka4.maj.14
19.Nana7ma10.maj.14
20.Paulinka_uk10.maj.14
21.KPe00715.maj.14
22.Adb715.maj.14
23.Monika_8324.maj.14
 
Ostatnia edycja:
Pisała to parę stron wczesniej ja miałam siare przed 20tc i w pierwszej ciąży tak samo, i do porodu nie zanikła (mojej koleżance zanikła i wróciła w 9 m-c) tez mam w jednej piersi więcej siary i w tej piersi miałam więcej mleka.
 
Dziewczyny a jak ten czop śluzowy wygląda? Może głupie pytanie ale to moja pierwsza ciąża i nie mam doświadczenia....Ja to chyba polatam do 40 bo narazie się chyba maluszki nie szykują...:zawstydzona/y:


Flis u mnie był tylko śluz, w poniedziałek wieczór nie zapowiadało się,że to już, a jednak w nocy gdy chodziłam do łazienki pojawił się śluz, i coś zielonkawego. Pomyślałam wtedy - muszę o to spytać na obchodzie ... no i spytałam. A dr od razu kazał na badanie, a na badaniu dr powiedziała,że wody mi odeszły i że to już zaraz... za 20 minut chcieli cc robić, ale jeszcze jakiś wynik mi robili i zeszło się do 10tej.
 
reklama
Do góry