reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej dziewczyny witam się! Dopowro znalazlamcten wątek. Od lat jestem na wątku kto po in vitro...
U mnie 27tc bliźniaczej. Udalo sie w końcu po latach zajść w ciaze starej banie. Mam 41 lat i jestem z Wawy.
Jestem na etapie wyboru wózka powoli.
Mam na tapecie bebetto42 i nany jogfwr City Delecty twin. Poproszę o wasze opinie😊😊
Gratulacje 😊 U nas po trzy letniej walce udało się. Wstyd się przyznać ale my jeszcze nie rozglądaliśmy się za wózkiem... Będziecie mieć dwie dziewczynki, dwóch chłopców czy parkę?
 
reklama
Ja poszłam na zwolnienie w sumie od razu. Pierwsze miesiące miałam dość ciężkie z powodu mdłości ale w sumie dość szybko minęły...
Jak szybko minęły Ci mdłości to znaczy kiedy? Bo ja rozpoczynam teraz 8tc i mi minęły tez. Jakoś szybko co? A my jeszcze na izolacji bo mamy koronę. Na usg dopiero będę mogła isc jak przechoruje.
 
Czuje się dobrze, przez tydzień dokuczała mi rwa ale już jest ok. U nas będzie parka, bardzo długo czekałam na tą informację 😊
Gratulacje😁 u nas będzie dwóch chłopaków😂 też myślałam, że mam problem z rwa kulszowa ale okazało się że to ból w okolicach kości ogonowej przez moje problemy z kręgosłupem. Teraz walczę z więzadłami bo za mocno sie "spinają"...
 
Gratulacje 😊 U nas po trzy letniej walce udało się. Wstyd się przyznać ale my jeszcze nie rozglądaliśmy się za wózkiem... Będziecie mieć dwie dziewczynki, dwóch chłopców czy parkę?
Jaki wstyd😊 w którym jesteś tyg? Ja bym jeszcze poczekala z z tym zakupem ale mój mąż musi mieć zawsze wszystko szybko zalatwione😊
Bedzie parka😊😊😊
 
Jak szybko minęły Ci mdłości to znaczy kiedy? Bo ja rozpoczynam teraz 8tc i mi minęły tez. Jakoś szybko co? A my jeszcze na izolacji bo mamy koronę. Na usg dopiero będę mogła isc jak przechoruje.
U mnie mniej więcej w podobnym okresie minęły. Jeszcze trochę się pojawiały ale bardzo sporadycznie. Nie miałam w sumie problemów z jedzeniem, do tej pory nie mam... Mogę jeść wszystko i w każdej ilości 🤦
 
Gratulacje😁 u nas będzie dwóch chłopaków😂 też myślałam, że mam problem z rwa kulszowa ale okazało się że to ból w okolicach kości ogonowej przez moje problemy z kręgosłupem. Teraz walczę z więzadłami bo za mocno sie "spinają"...
Super gratuluję. Ja w sumie byłam na początku przekonana że i u nas będzie dwóch chłopców. Robiłam test Nifty i tam wyszło że jedno z dzieci jest chłopcem 😊 Później na badaniach nikt nie chciał określić płci ani jednego z dzieciaczków bo zawsze były nie tak ułożone 🤦 Przed Świętami się udało więc mieliśmy niespodziankę dla dziadków 😊
 
reklama
Do góry