reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Od wtorku jesteśmy w domu i uczymy się siebie nawzajem. W czwartek była położna i trochę się zestresowalam, bo wyszło na to że waga stoi w miejscu Amelki A U Stasia spadła 100g... mam nadzieję że to błąd wagi.
Następne ważenie we wtorek.
Ja dochodzę do siebie po CC i miesiącach w szpitalu.
Noce są ciężkie... Ale to pewnie u każdego...
 
waga sie nie przejma, inna waga w szpitalu inna wage ma polozna inne beda mialy pielegniarki na szczepieniu
tez to przerabialam przy synku
duzo tych miesiecy spedzilas w szpitalu ?
 
waga sie nie przejma, inna waga w szpitalu inna wage ma polozna inne beda mialy pielegniarki na szczepieniu
tez to przerabialam przy synku
duzo tych miesiecy spedzilas w szpitalu ?
Od 8.03 do 28.05 ciągiem.. A wcześniej to 14 dni w grudniu w styczniu/lutym ok 20dni... także większość ciąży.
No dlatego zobaczę jak wyjdzie waga jak przyjdzie tą samą polozna z Tą samą waga we wtorek.
Apetyt mają coraz większy więc mam nadzieję że będzie to widać. Choć większy apetyt ma Amelka mimo, że waży 0.5kg mniej od porodu od Stasia... no cóż;p
 
Od 8.03 do 28.05 ciągiem.. A wcześniej to 14 dni w grudniu w styczniu/lutym ok 20dni... także większość ciąży.
No dlatego zobaczę jak wyjdzie waga jak przyjdzie tą samą polozna z Tą samą waga we wtorek.
Apetyt mają coraz większy więc mam nadzieję że będzie to widać. Choć większy apetyt ma Amelka mimo, że waży 0.5kg mniej od porodu od Stasia... no cóż;p
U mnie tez na poczatku więcej mleczka jadl mniejszy synek, a teraz ma okolo 1kg wiecej od brata ;) trzymajcie sie i odzywaj sie czasem.
 
@zuzik85 @ania_ka87 jak tam Wasze maluchy? Co slychac dziewczyny?

U nas zabkowanie pelna para. Powoli rezygnujemy z kp, z nadzieją na lepsze noce, ale nie nastawiam się na to zbyt mocno ;)
Michal raczkuje, staje, siada i kocha owoce. Bartek jest totalna przylepa, gadula i leniem. Nie probuje pelzac ani raczkowac, opanował turlanie i nie chce mu sie cwiczyc nic wiecej. Posadzony siedzi, ale sam nie usiadzie. Najchętniej jadlby tylko pieczywo i pil mleko, z innymi produktami mu nie po drodze.
Coraz częściej dokuczaja sobie nawzajem, przez to ze sa juz mobilni. Ciagna sie za wlosy, gryza, zabieraja smoczki, zabawki, aczkolwiek nie po zlosci, raczej dla zabawy i z ciekawości.
Pozdrawiamy!
 
Hej :)mamy się dobrze dziś 33w3d chłopcy ważą 2300 i 2280 . Wszystko z nimi dobrze. Niestety zostaje w szpitalu do rozwiązania w 37 tygodniu. Trochę mnie to dobija bo ładna pogoda się zapowiada i szkoda siedzieć w szpitalu. A co u Ciebie?
O to super, czyli drugi podgonil, bo taka roznica to zadna roNica wagowa:) a bedziesz miala.cc czy wywolywany?
Ja mam w srode wizyte i zobaczymy ile teraz chlopcy waza. 10.06 mam wizyte z anestezjologiem. Musze spakowac torbe, ale zabrac sie za ro nie moge :) jeszcze 26 dni i zobacze chlopcow :D
Od wtorku jesteśmy w domu i uczymy się siebie nawzajem. W czwartek była położna i trochę się zestresowalam, bo wyszło na to że waga stoi w miejscu Amelki A U Stasia spadła 100g... mam nadzieję że to błąd wagi.
Następne ważenie we wtorek.
Ja dochodzę do siebie po CC i miesiącach w szpitalu.
Noce są ciężkie... Ale to pewnie u każdego...
No to musi byc super odmiana byc w koncu w domu po takim czasie :) a karmisz piersia czy mm? Ja sie nastawiam na kp, ale dla pewnosci biore mm do szpitala
 
O to super, czyli drugi podgonil, bo taka roznica to zadna roNica wagowa:) a bedziesz miala.cc czy wywolywany?
Ja mam w srode wizyte i zobaczymy ile teraz chlopcy waza. 10.06 mam wizyte z anestezjologiem. Musze spakowac torbe, ale zabrac sie za ro nie moge :) jeszcze 26 dni i zobacze chlopcow :DNo to musi byc super odmiana byc w koncu w domu po takim czasie :) a karmisz piersia czy mm? Ja sie nastawiam na kp, ale dla pewnosci biore mm do szpitala
Mm w szpitalu dają przynajmniej tak było u mnie. Ja mam od początku karmienie mieszane, ale tylko butelka. Mam dość duże brodawki dzieciom - szczególnie tak małym jak moje ciężko było złapać. Ja też nie chciałam żeby cały nasz czas skupiał się wokół karmienia, mój M też chciał uczestniczyć w karmieniu. Także ile sie da - na tą chwilę to tylko 2 max 3 razy daje MM reszta posiłków to moje odciagniete.
 
Dziewczyny czy któraś z Was rodziła bliźniaki SN? Im wiecej czytam tym mam bardziej mieszane uczucia czy nic złego sie w trakcie nie wydarzy... :(
 
reklama
O to super, czyli drugi podgonil, bo taka roznica to zadna roNica wagowa:) a bedziesz miala.cc czy wywolywany?
Ja mam w srode wizyte i zobaczymy ile teraz chlopcy waza. 10.06 mam wizyte z anestezjologiem. Musze spakowac torbe, ale zabrac sie za ro nie moge :) jeszcze 26 dni i zobacze chlopcow :DNo to musi byc super odmiana byc w koncu w domu po takim czasie :) a karmisz piersia czy mm? Ja sie nastawiam na kp, ale dla pewnosci biore mm do szpitala
Po 25 czerwca będę mieć cesarkę chyba że coś się zacznie wcześniej dziać. Ale myślę że spokojnie doczekam. Dziś byłam na badaniu to nic się nie pogorszyło więc gdyby nie to rozwarcie na 2 cm to by mnie wypuścił ale tak to się boi.
 
Do góry