reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Tola, ale mialas przezyc :(

Dziewczyny czy ktoras przechodzila z rozarciem i bylo ok?




Od 31tc miałam rozwarcie zewnętrzne i wewnętrzne + skróconą szyjkę. Cc zaplanowano na 36+4 z powodu małowodzia u syna. Rozwarcie to nie wyrok.
W moim szpitalu (rodziłam w Pile) praktykuje sie zakładanie pessara max. Do 32tc. W 34zazwyczaj go zdejmowano. Ja nie miałam go nigdy, szwu zresztą też
 
Ja mam rozwarcie na opuszek... Ale nie mam pojecia czy zewnetrzne czy wewnetrzne. A od 22 tygodnia mam pessar.

3jgxkw7iwtw0d6y7.png
 
Dziewczyny jak czytam że co poniektóre za porządki generalne się biorą to się dziwię. Oszczędzajcie się i pamiętajcie że ciąża bliźniacza jest dużo trudniejsza dla organizmu. Ja pracowałam do 7 miesiąca, ale gimnastykę przy oknach i inne takie zostawiłam mężowi. Nie przesadzajcie w porządkach.
 
Tola,
Wspolczuje przezyc! A jak dzieci? Wszystko w porzadku? Ile juz maja?

Suelen,
Bedziesz sie kladla do szpitala z takim rozwarciem? Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze sie skonczylo!

Ja to pracowalam do 28 tygodnia, teraz wiode zywot Leniwej Ksiezniczki ;-) czekam na przylot mamy to bedziemy prac, prasowac i robic porzadki. Chyba musze juz powoli torbe pakowac do szpitala??? Trzymajcie kciuki za jutrzejsza wizyte, licze na ladne przyrosty wagi!
 
Witam się z rana:)
Melponea trzymam kciuki za wizyte;)
Suelen a cos więcej lekarz Ci mowil i kiedy teraz będziesz miała wizytę? Powinien jakoś zareagować na to.

Porządki robie ale do okien się na razie nie zbliżam(tylko w łazience myje)-mimo wszystko się boje (oprócz łazienki mamy wszędzie podwojne) 3 okna w każdym pomieszczeniu:szok:

Miłego dnia kochane
 
reklama
Że wy jeszcze macie siłę na porządki... No chyba że wszystkie chcą już na święta urodzić [emoji16]

010ikw7ip2lmrcv3.png
 
Do góry