reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Karmelova zazdroszczę dobrego samopoczucia. Ja mam dziś zdecydowanie gorszy dzień, u nas leje od nocy, niskie ciśnienie. Odstawilam leki, brzuch pobolewa, głowa tez i nie mam siły na nic. Może po jutrzejszym KTG Zostawia mnie już w szpitalu? Nie wiem czy dłużej wytrzymam.
 
reklama
Napierajka
u mnie w sobotę odstawili leki ale brałam swoje (byłam bez leków 12 h) w nocy na skurcze dostałam kroplówkę z no-spy (bo skurcze rozwarcia nie robiły a spać nie dawały) w ndz. bez leków a w pn 4 cm rozwarcia. I te moje skurcze tez nie byly porodowe tylko uciążliwe, spać nie mogłam ale jakoś bardzo nie bolały. Wiec nic nie wiadomo :)
ps. w pn urodziłam

karmelova
hmm na 12.01 masz termin
;-) i masz zamiar urodzić w 2014 ... tooo.. hmmm jakiś 39 tc :-D idziesz na rekord hehe życzę aby plan się powiódł.

No i zapomniała bym sie pochwalić w końcu mam swoje auto (mój M. używał w firmie a teraz tydz. było w naprawie) i dziś za jakieś 30 min. po raz pierwszy jadę po moją mała z maluchami. Zobaczymy jak mi pójdzie.
 
Ostatnia edycja:
Justynia, to nieźle Kaja przegoniła braciszka. Teraz Natan będzie ją musiał gonić:-D Jak tak dalej pójdzie to niedługo po 5 kilo będą ważyć!! Ale dobrze, że nie musisz dokarmiać to zawsze sporo kasy w kieszeni zostanie. A jak waga będzie ok. to chyba niedługo będziesz mogła wydłużyć przerwy między karmieniami?
Napisz koniecznie, jak poszła pierwsza przejażdżka samochodem w komplecie. Jak dzieciaki rozmieściłaś? Nela siedziała z przodu? My mamy vana i mamy trzy rzędy siedzeń sama nie wiem jeszcze jak rozparceluję potomstwo, zwłaszcza jak będziemy w piątkę jeździć.

Napierajka - domyślam się, że już ledwo chodzisz i stąd też złe samopoczucie. Nie wiem jak to jest w tak zaawansowanej ciąży bliźniaczej, bo ja z kolei z jednym też niby stękałam przed porodem ale niedługo po to dużo bym dała, żeby synek z powrotem do brzucha wrócił (niezły krzykacz był z niego i dawał popalić :-D)
 
Justynia nie chce iść na rekord :-) troche ironizuje bo moim maluszkom wcale się tu nie spieszy a ja siedzę jak na szpilkach

Napierajka trzymam kciuki żeby wszystko było ok
 
Byłam dzisiaj u lekarza maluchy ważą jeden 370 drugi 366. Dr powiedział, że wszystko ok,
ale niestety mam dużo wód płodowych są na granicy.
Jutro idę na USG prenatalne. Strasznie się boję.

 
Gabi, na pewno wszystko będzie dobrze. Dobrze, że badania masz już jutro, krócej będziesz się denerwowała. Ja będę mocno trzymała kciuki i myślała o Tobie. Daj znać po badaniach co i jak
 
Gabi004 trzymam kciuki, żeby wszystko było ok. Ja mam USG w czwartek (kontrolne) i też się denerwuję.
Napierajka dasz radę, już bliżej niż dalej:tak:.
 
milla76
Dojechałam cała i zdrowa :-) ale z 2 cieżko :-( dziś jechała ze mną teściowa ... nie wiem jak dam sobie rade sama, a najgorzej będzie jak nie będę miała gdzie stanąć pod domem i będę musiała iść kawałek z 3 maluchów:-(...
pożyjemy zobaczymy na dziś dzień się ciesze że nie zapomniałam jak się jeździ :-)
a auto mam 5-osobowe, Nela z przodu, maluchy z tyłu po bokach (u mnie w aucie w tyle na środku jest za krótki pas na fotelik 0-13 kg) i teściowa w środku miedzy fotelikami. Jak jedziemy z mężem to ja jadę z tylu między maluchami. Na szczęście obydwa samochody mamy bardzo duże, ja mam Opla Combo a mąż Grand Scenic-a.
 
reklama
Justynia, super samochody dla dużej rodziny, nie ma problemu z wózkiem przy zapakowaniu do bagażnika. A do spaceru z samochodu do domu to może lepiej wózek brać i wpinać nosidełka a Nelę za rączkę prowadzić?
 
Do góry