reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Asiek wielkie gratulacje!!!:-)
Marcysiowa Ty nas tu nie strasz, ale jesli cos po tym Twoim ulzeniu by sie dzialo to lepiej to skontrolowac bedziesz spokojniejsza i jak pisala Rozyczka wymien sie tel z ktoras z nas zeby w razie czego kontakt byl i to samo do mamusiek juz na wylocie prawie ,zebysmy tu sie nie denerwowaly ze sie nie odzywacie! no!!!:-)
 
OMG Asiek to ty juz sie roszypalas:szok: Wielkie gratulacje:-)
Jak wrocisz do sil to napisz jak tam doswiadczenia po porodzie. Jak dlugo maluszki musza byc w inkubatorkach no I dla czego sa:eek:???? jak duze sie urodzily, ile wazyly???

Marcysiowa trzymaj sie! mam nadzieje ze u was w porzo.
 
Elala juz jako tako. Dzięki.

Wstawiam listę ale tylko raz. :-)

1. Elala
2. Pachnąca
3. Marcysiowa
4. Wiosanka
5. Palam
6. Netka
7. Maggi
8. Różyczka
9. Dominiska
10. Dytko
11. Mama
12. Zenia
13. Multimama
14. Gloriane
15. Charlottema
16. Bibiana
17. Polka
18. Gotadora
19. nik_i
 
Marcysiowa dobrze ze juz lepiej u Ciebie troszke. Moge przejac kontrole nad lista w koncu jestem daleko na niej wiec przez dluzszy czas moge ja nadzorowac i uaktualniac:-):-)
 
Gratulacje dla rozpakowanych Mam! :happy::happy:

Marcysiowa
, oj, trzymasz nas w napięciu. :-)

Maggi, trzymam kciuki za poprawę.

Bibiana, dzięki za stronkę.

Polka, trzymaj listę, trzymaj. :cool2:


...

 
Ostatnia edycja:
Netka - ja z tego pierwszego linka mam wzory pszczółki i pieski żółte ;-) Prezentują się ładnie.

Asiek - ogromne gratulacje dla mamusi i maluszków :-) No i czekam na fotki i relację.

Trójpaczki - mocno was ściskamy i 3mamy kciuki za 36 tydzieñ u każdej.

Maggi - fajny brzucholek i wcale nie duży. Nie widziałaś mojego na koniec ;-)
 
reklama
Marcysiowa - dobrze że się uspokoiło wszystko, oby tak dalej :)
Polka - super że przejmiesz nadzór nad listą :-)
Maggi - jak tam u Ciebie? Jak się czujecie?
Netka - super że ze szpitala wyszłaś - domyślam się jak psychicznie się tam wymęczyłaś...Trzymam kciuki żeby Córcie jeszcze u mamusi w brzuszku jakieś 3-5tyg wytrzymały. Co do rozdwojenia jaźni - mam podobnie :) Z jednej strony nie mogę się doczekać chłopaków na świecie, a z drugiej strony mam nadzieję że uda mi się do połowy czerwca dociągnąć...
My mamy już w zasadzie niemal wszystko gotowe. Łóżeczka już rozstawiliśmy żeby wywietrzały, ciuszki poprane i poprasowane...torby spakowane... Jeszcze drobiazgi dokupić musimy :) A co do pościeli ja mam owieczki ale niebiesko-zielone :-) i żółte misie na drabinkach :-)
 
Do góry