reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża biochemiczna

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2015
Postów
6
Witam serdecznie czy może mi ktoś pomuc mam synka z ivf a teraz jestem po Imunologi zbadanej 13 lat nie zachodziłam w ciążę naturalne ale po zbadaniu dostałam od docenta Paśnika ascofil, encorton, intralipid, claxane i udlao się zajść 2 razy w ciążę ale okazała się biochemiczna 1 hcg wzrosło do 620 a przy drugim teraz do 1010,00 i koniec co mogę jeszcze wykonać aby kolejna ciąża gdyby się udało nie okazała się biochemiczna
 

Załączniki

  • Screenshot_20210704_163516.jpg
    Screenshot_20210704_163516.jpg
    101,1 KB · Wyświetleń: 270
reklama
Ale przecież przyrost jest ok. Nie patrz na dzienne tylko dwudniowe. Jesteś obstawiona lekami,więc nic innego nie pozostaje jak czekać na wizytę. Badalas jeszcze betę po tym 2 lipca?Skąd pewność,że stanęła?
 
Ale przecież przyrost jest ok. Nie patrz na dzienne tylko dwudniowe. Jesteś obstawiona lekami,więc nic innego nie pozostaje jak czekać na wizytę. Badalas jeszcze betę po tym 2 lipca?Skąd pewność,że stanęła?
Zrobiłam wczoraj hcg bo od tygodnia plamiłam i jest 480
 
reklama
Do góry