reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża a tabletki antykoncepcyjne. ☺️

Olcia nie zawsze. Wiadomo to.najczestsza przyczyna [emoji23]

E każdym razie szok był ale za to jaki kochany [emoji7]

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
Należałoby dodać do tego tematu to, ze mam biały śluz, którego normalnie nie miewam (chyba ze nie zwracałam uwagi na to?), piersi mam tak wrażliwe ze przy dotyku to szlag mnie trafia, oraz czasem kłucie w macicy, ale nie jestem pewna czy to nie wielka i potężna siła podświadomości . A No i jeszcze potężne wyczulenie na zapachy. Od kilku dni juz tak mam. Dosłownie jak u psa gończego.
Zeby było śmieszniej, siostra mojego ukochanego dzis potwierdziła swoją ciąże ... :D
 
Zrobiłam o 6 rano, jedna wyraźna czerwona krecha niemal od razu sie pojawiła .. - wynik negatywny bez wątpienia :(
To jeszcze nie moj czas, kontynuuje stosowanie antykoncepcji, niedługo myśle ze wizyta u ginekologa na "przegląd" ;p
No i teraz pytanie czemu wciaz mam podwyższona temperaturę .. cały czas 37.3 a nawet 4.. wizyta u gastrologa moze znow mnie czeka.. Eh.
Nie wiem co mi dolega ale jestem mocno podłamana :(
 
Kiedyś będziesz w ciąży :) Za jakiś czas postaracie się i życzę aby zalapalo od razu :)
I dużo zdrówka.
Pozdrawiam;)

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Najpierw musze sie wyleczyć z tego co mi jest .. cokolwiek mi jest :( bo juz ręce mi opadają.
A potem chce wrocic do normalnego zycia bo 3 tydzień cos mnie juz meczy :(
Dziękuje, rownież zycze zdrówka dla Was i pociech ❤️
Mam nadzieje ze jeszcze kiedys bede miała okazje tu wpaść ❤️
 
reklama
Hmmm ja miałam ciągle taką temperaturę, choć nie odczuwałam tego. Okazało się u lekarza, że to przez migdałki ;-) Skończyło się wraz z pozbyciem przerośniętych i wiecznie zaropiałych. Może masz jakąś infekcję i stąd ta temperatura.
 

Podobne tematy

Do góry