reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

też przez chwilę myślałam o tym koszu, ale na razie zrezygnowałam, bo trzeba do niego specjalne worki, a ponoć jak pieluchę się zawiąże w jednorazówce to nie czuć smrodku, więc się zaopatrzymy w zwykłe reklamówki jednorazowe na początek. Jak się nie sprawdzą to w pracy powiem żeby kosz nam kupili:)
 
reklama
kasiadz , sama jestem ciekaqe czy sie to sprawdzi, ale wydaje mi sie ze tak
no akurat tak sie zloylo, ze trafilismy na promocje i zamiast 24 zaplacilismy 9.99 wiec luzik, no i pozniej sie kupuje te worki w kolkach
jeden w srodku jest gratis, ale spore miejsca jest na pampersa, wiec poki co, bede wrzucac po 2 do jednego wora i bede zakrecac, bo kupsztali teraz chyba takich smierdzacych bardzo nie bedzie
zobaczymy, dam znac jak sie sprawuje ;)

byle moj maz rano nie przetestowal hahaha, bo sie smial ze trzeba zrobic probe generalna hahahahhahahaah
 
Hehe, Atram, to twoj maz wrazliwy jest:) Moj tez tak mial, ale odkad sie mloda urodzila musial sie przyzwyczaic do roznych "obrzydliwosci"";-)
A co do kupek, to mlodej jak byla tylko na cycu praktycznie nie smierdzialy wcale, Maxio za to robi bardziej smierdzace, ale kupilismy takie male woreczki zapachowe na pieluchy i w smietniku narazie nie czuc...
Z Kaya zwykle jednorazowki uzywalismy, ale po wrzuceniu pieluchy wiazalam supel na samym dole, a reszta worka owijalam calosc jeszcze raz i tez nie smierdzialo:) Czasem trzeba sobie domowymi sposobami radzic:)
 
Atram na fajną promocje tego kosza trafiliście :) ciekawa jestem jak mój te zapachy zniesie, bo ja ze względu na moją pracę jestem przyzwyczajona do różnych wydzielin :-D
 
Hmm a ja wogole nie wiedziałam ze cosik takiego istnieje :-D Zobaczymy jak bedzie nam smierdziec to się kupi, poki co podobnie jak kasiadz magazynujemy foliówki :)--> znaczy się torebki foliowe jkaby kto nie wiedział:-) ( bo jak kiedys w stolicy poprosiłam o jedną to pani zrobiła oczy jak pięć złoty :rofl2: )
 
Ja mam kosz z Angelcare i powiem wam ze i tak czuje smrodzik.
Kazda tytka jest na cos ok 20 pampersow i trzeba dokupywac<wklady.
Wyrzucone pieniadze:wściekła/y:
 
reklama
Uważam, że na początku kupowanie takiego kosza czy worków to zbędny wydatek. Jeżeli dzidziuś jest karmiony piersią to jego kupki wcale aż tak strasznie nie śmierdzą i zwykły woreczek foliowy wystarczy. A z czasem każda oceni czułość własnego nosa.;-)
 
Do góry