reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
gosiane fajny ten wózeczek, ale to dobrze że będziesz widzieć na żywo. Ja jak jechałam zobaczyć swój to nie byłam przekonana do niego, bo ze zdjęcia to te wzory tak mi się średnio podobały, ale jak zobaczyłam na żywo to zmieniłam zdanie, a kolor jest o wiele jadniejszy niż na zdjęciu, takie żywe są te kolory. No i opony nam się nie podobały akurat w tym czerwonym, więc nam sprzedawca przemienił z zielonego i są ok. Więc lepiej kupować na żywo.
Miłka za te pieniądze naprawde udany zakup, jak już ją wyposażysz to cyknij fotkę.
 
Wreszcie kupiłam pojazd "czterokołowy":) dla mojej oczekiwanej córci. Wybór padł na Tako Captivie, ponieżej fotki. Nie mogłam też się oprzeć pierwszej sukieneczce.

Pozdrawiam

super wozeczek i ubranka ! :)


Gosiane super ten nowy tako i ma bajeczne kolorki :)))

Milka kolyska wypas i fajnie , ze koleczka ma :)
 
Właśnie dostałam przesyłkę z allegro z olejkiem do masażu krocza Weleda, co by w miarę możliwości uniknąć nacięcia, czy któraś z Was to używała już bądź używa teraz i czy to nie za późno na takie akcje?
 
reklama
ja się smarowałam oliwą, ale ze względu na moją chwilową otyłość nie sięgałam go krocza - więc sobie odpuściłam.
Za to codziennie staram się siedzieć w pozycji krawca i ćwiczyć mięśnie kegla :)
 
Do góry