reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalmy się ile wlezie...co nowego zakupiłam? :D:D

reklama
kasia
sprawdziłam i u mnie w zestawie nie ma żarówy, a wszystkie inne były po rozpakowywane wiec pewnie pokradli żaarówki:|

monysia
świetna kołyska, słodziutka:) a z tą pościelą wygląda bosko!
atram
a Ty już tyle aukcji fajnych wygrałaś, że zaczynam sie zastanawiać czy nie masz kogoś na ebayu ze swoich "ludzi" :p
 
monysia śliczna,
ja żałuje że nie mam tyle miejsca żeby mieć i łóżeczko i taką bajerancką kołyseczke bo ostatnio znajoma chciała mi odsprzedać.
A ja wczoraj kupiłam ten leżaczko bujaczek z fisher prica, czekam na przesyłke z niecierpliwością
 
Monysia kołyska jest śliczna. Sama chciałam taka ale później wyobraziłam sobie Zosię jak się do niej pakuje i zrezygnowałam. Do łóżeczka to mi na razie nie wlezie ;)i puki co nie położy się na siostrzyczce.
 
A się pochwalę kołyską bo właśnie wyprasowałam pościel do niej
i ją złożyłam, łóżeczka na razie nie będę rozkładać
bo chcę dziecko mieć przy sobie żeby nie budzić Mileny
po nocach ...

Zobacz załącznik 393165Zobacz załącznik 393166Zobacz załącznik 393167Zobacz załącznik 393168
zdjęcia trochę niewyraźne bo telefonem robione

sliczna jest :))

ja wygralam spiworek do maxi cosi :) brand new za grosze
eBay - The UK's Online Marketplace

i dresiaki
eBay - The UK's Online Marketplace

jak zwykle udane zakupy :)
a dresiki wymiataja , jak ja lubie ubrania dla chlopcow takie malusie :))
 
reklama
atram
a Ty już tyle aukcji fajnych wygrałaś, że zaczynam sie zastanawiać czy nie masz kogoś na ebayu ze swoich "ludzi" :p

heheh
oj nie mam , a szkoda

oprocz tego wygralam tez maxi cosi i baze do samochodu za swietne pieniedze, dlatego tez odmowilam moj fotelik ktory mialam w sklepie zamowiony i zaoszczedzilam na tym jakis 80 funtow , bo gdybym brala tego atona co mialam zamowionego to musialabym kupic tez baze w ich sklepie za bagatela... 110 funtow, a tak to za car seat maxi cosi razem z baza zaplacilam 75 funtow :)
prosta kalkulacja , a po co przeplacac ;)

sliczna jest :))



jak zwykle udane zakupy :)
a dresiki wymiataja , jak ja lubie ubrania dla chlopcow takie malusie :))

oj ja tez kocham :)
 
Do góry