reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

reklama
Wszystkie dzieciaczki śliczne - bez wyjątku :tak::tak::tak:

A to moja Olga :-)
 

Załączniki

  • P1253960.jpg
    P1253960.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 59
  • P2034111a.jpg
    P2034111a.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 52
Guziczku Zosia jest śliczniutka:-) a ten szlafroczek... pięknie
P.S. Też mamy takiego motylka z Fischer Prica tylko nie wiem dlaczego nazwaliśmy go pszczółką :-D:confused:

kms ależ Olga ma cudne oczęta:-):-):-)
 
mam taki sam obiektyw:-)
uznania dla żony:-)ale pewnie Ty obrabiasz:-)jak robisz te ramki?
U nas w domu ogólnie króluje Adobe Lightroom jeśli chodzi o składowanie i obróbkę zdjęć. Jeśli chodzi o ramki to używamy wtyczki do Lightrooma LR2/Mogrify - płatna na zasadzie donationware, więc nawet za kilka centów można uzyskać licencję, bardzo dobry kawałek oprogramowania.

W załączniku przykładowy 'preset' do Lightrooma działający w oparciu o tą wtyczkę, zmniejsza zdjęcie, wyostrza i dodaje ramkę. Trzeba tylko rozpakować plik i wrzucić do LR, zmienić "moje" ścieżki do eksportu na własne i powinno działać.

A przy okazji, zabawa z ulubioną zabawką ;-)

4353840425_5950fdd957.jpg


Pozdrawiam,
KR
 

Załączniki

  • HD.lrtemplate.zip
    1,7 KB · Wyświetleń: 42
reklama
Do góry