reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

reklama
Czemu nie, w końcu to jednak zdecydowanie bardziej kobiece forum :-)

4306967379_8371483039.jpg


Tak w ogóle to strasznie ten wątek przycichł, pewnie chwalicie się postępami na zamkniętym forum ;-)

Może moja aktywność tutaj zmobilizuje Was do wklejenia nowszych zdjęć. Nam w końcu udało się panicza przekonać częściowo do leżenia na brzuszku i podniesienia głowy, kluczem do sukcesu było odpowiednie ułożenie rąk malucha (zarówno podczas leżenia jak i codziennych czynności tj. noszenia czy zabawy, na pewno pomógł też rehabilitant, tak czy inaczej bardzo nas cieszy ta nowa aktywność :-)

4313863557_e31540737e.jpg


4315066071_bc566a8cd5.jpg


4315065557_1703dc0345.jpg


Pozdrawiam,
KR
super fotki - masz swoją stronkę internetową? jakim obiektywem robisz? stałką?
a żona - ładna kobieta.
 
super fotki - masz swoją stronkę internetową? jakim obiektywem robisz? stałką?
a żona - ładna kobieta.

Ee, stronę internetową, nie no skąd. Poza tym przynajmniej dwa z czterech zdjęć zrobiła moja żona, więc to do niej należy kierować słowa uznania :-)

Obiektywy to różnie, zależnie od okazji ale stałoogniskowych szkieł już dawno nie podpinałem pod korpus, za dużo zmieniania a przy małym ruchliwym dziecku każda sekunda jest cenna ;-) Te akurat wszystkie były robione budżetowym tamronem 17-50/f2.8.

Pozdrawiam,
KR
 
Ee, stronę internetową, nie no skąd. Poza tym przynajmniej dwa z czterech zdjęć zrobiła moja żona, więc to do niej należy kierować słowa uznania :-)

Obiektywy to różnie, zależnie od okazji ale stałoogniskowych szkieł już dawno nie podpinałem pod korpus, za dużo zmieniania a przy małym ruchliwym dziecku każda sekunda jest cenna ;-) Te akurat wszystkie były robione budżetowym tamronem 17-50/f2.8.

Pozdrawiam,
KR
mam taki sam obiektyw:-)
uznania dla żony:-)ale pewnie Ty obrabiasz:-)jak robisz te ramki?
 
Abwgdzl zdjecia swietne a synek rosnie jak na drozdzach:tak::-) My naszego brzdaca tez nazywamy "paniczem" :-D
Bylasia synus bardzo do Ciebie podobny,tak wnioskuje ze zdjecia ustawionego jako avatar;-):tak:
A oto nasz pyzaty skarb w dzien ukonczenia 3 miesiecy:-) i "chwilke" pozniej gdy zasnal pierwszy raz z paluszkiem w buzi;-):
 

Załączniki

  • 100_4769.JPG
    100_4769.JPG
    58,4 KB · Wyświetleń: 40
  • 100_4824.jpg
    100_4824.jpg
    17,1 KB · Wyświetleń: 39
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry