reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

reklama
Paulaa gratuluje serdecznie!!!Slodki skarbek!:-) :-DNasz Damianek sie nie spieszy..niestety..
Kachurek i Zoania gratuluje syneczkow!!!:-)
CZEKAMY NA FOTKI!!!
 
hej jakie piekne te wasze dzieciaczki!!!! szczesciary co niektore macie juz porod za soba :tak:ja wpadlam z listopada poogladac sobie i pomarzyc;-) niestety musze jeszcze troche poczekac na swoja coreczke:sorry:
gratuluje wszystkim nowo upieczonym mamusiom!!!!:tak:
 
Moja Daria urodziła się 07.10.09 o 20.10 ważyła 2550g a wzrost 52cm. Urodziła się w 37 tyg. ciąży. Lekarze ocenili dojrzałosć na 36/37 tydzień . Dostała 7/8 punktów apghar. Leżała trzy dni w inkubatorze. Oddychała sama nie miała problemu z odruchem ssania. Miała problem z rozprężeneim czyli słabiutko płakała jak się urodziła dopiero po jakiejs chwili krzyknęła. Teraz już 5 dzień leży pod lampami bo ma żółtaczke. A ja tak okrutnie za nią tęsknie i chciałabym mieć ją już przy sobie:-(
 
I ja się moge pochwalić synkiem:) Urodziłam 3 października o 18.40 . Błażej zdrowy 3940 g 55 cm:) Poród trwał 3 godziny także względnie szybko;)

Moja Daria urodziła się 07.10.09 o 20.10 ważyła 2550g a wzrost 52cm. Urodziła się w 37 tyg. ciąży. Lekarze ocenili dojrzałosć na 36/37 tydzień . Dostała 7/8 punktów apghar. Leżała trzy dni w inkubatorze. Oddychała sama nie miała problemu z odruchem ssania. Miała problem z rozprężeneim czyli słabiutko płakała jak się urodziła dopiero po jakiejs chwili krzyknęła. Teraz już 5 dzień leży pod lampami bo ma żółtaczke. A ja tak okrutnie za nią tęsknie i chciałabym mieć ją już przy sobie:-(

Gratulacje dziewczyny :-)

Lenka trzymaj się :-)
 
reklama
wrzucam na szybciutko:-D całujemy Was!!!
 

Załączniki

  • 200910122238.jpg
    200910122238.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 144
  • 200910122242.jpg
    200910122242.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 121
  • 200910122240.jpg
    200910122240.jpg
    8 KB · Wyświetleń: 140
Do góry