reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chwalę się

Kluska - Emilka prześliczna jest! Ale co się dziwić - jaka mama taka córcia :) Jeszcze raz gratulacje dla dumnej rodzinki!

Nutria
- Damianek przesłodki-a jak się luzacko na boczku położył :-D
 
reklama
Naoglądałam się prawie 10 min. zaległych zdjęć :-)
I muszę podsumowac bo dzieciaczków się nagromadziło...:

WSZYSTKIE BĄBLE SĄ PIĘKNE!!!!!!!!!!!!
 
Odmeldowuję się i ja. Gabryś urodził się 9.10.09 o godz. 10.10. przez cc. Waga 4 kg (równo) , 56 cm, 10 apgar. Całe szczęście że była cesarka bo okazało się że nie dosyć że wielki to miał 2 razy obwiniętą pępowinę na szyi! Niby 4kg a taki malutki. Ja już pomykam bez problemu. Szybciej doszłam do siebie niż po poprzednim porodzie bo mogę usiąść na pupie ;) . Pozdrowienia.
 
Kluska-córcia słodka
Paula-w drugie zdjęcie mogłabym patrzec ,patrzec,patrzeć jest śliczny
Kucharek-gratuluję Gabrysia

Wszystkie maleństwa są słodkie może przez te nasze zachcianki na słodycze:-p
 
reklama
Do góry