reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty, noszenie

a ja bylam napalona na noszenie w chuście i jak na razie wisi na oknie zamiast zaslony_
a tania nie byla - mam Nati

nosilam kilka razy jak byl malutki po domu,
a teraz nie mam gdzie... na spacer wolew wozku, bo spi duzo, to mi wygodniej bez niego
do sklepu tez wygodniej mi z wozkiem, bo zakupysobie tam pakuje
a po domu jak ostatnio chcialam go ponosic to sie nie dal wlozyc... ;(
 
reklama
Samuela zaczęłam nosić jak miał 2 tyg. Nawet mój mąż go nosi a gdy zaczełam mówić o chuscie nie był przekonany:-)
 
Dziewczyny jakby któraś chciała to mam do sprzedania chustę samoróbkę na LATO !
len bawełna
prawie 6 metrów
70 cm szerokości
obszyta
do tego chusteczka z takiego samego materiału dla malucha na głowe :)

Chusta mieciuteńka ...cieniutka , super sie wiąże ..bardzo wytrzymała bo to len
.Nosiłam swojego Jasia a kloc z niego ok 20 kg.

chusta w kolorze soczystej trawy z wytłaczanymi wzorkami .

-W sam raz na początki bo dobrze sie dociąga i super przewiewna ..jaTymka w niej nosze w skwar .Na inne nawet nie patrze bo dziecko by sie ugotowało :/


Mam takie dwie więc jedną sprzedaje ...niech idzie w świat i cieszy innych tez
Jak któras reflektuje to na priva :D
 
Ja Julcie nosilam w chuscie praktycznie od urodzenia. Chuste PREMAXX kupilam w lumpeksie. Krzysia nosze mniej bo jemu zaraz robi sie w niej gorąco. Ale jak byl mniejszy i mial kolki to bylo jedyne lekarstwo.
L4dy- daj fote tej chusty. Napewno jest sliczna:tak:
 
Mam ogromną prośbę do kogoś, kto jest zarejestrowany na forum chusty.info. Ja już od miesiąca nie mogę się zarejestrować, bo wyskakuje mi pytanie, czy nie jestem jakimś spamującym automatycznym bootem i żeby skontaktować się z administracją. Ale z administracją nie da się skontaktować, bo nie jestem zarejestrowana, a do tego trzeba być zalogowanym. Mam więc prośbę, może któraś z Was mogłaby napisać do tego administratora co zrobić w takiej sytuacji, bo już jestem wściekła, chusta mi leży, a ja potrzebuję czyjejś pomocy :zawstydzona/y: W Krakowie niestety nie ma chyba takich warsztatów :-(
 
mam ogromną prośbę do kogoś, kto jest zarejestrowany na forum chusty.info. Ja już od miesiąca nie mogę się zarejestrować, bo wyskakuje mi pytanie, czy nie jestem jakimś spamującym automatycznym bootem i żeby skontaktować się z administracją. Ale z administracją nie da się skontaktować, bo nie jestem zarejestrowana, a do tego trzeba być zalogowanym. Mam więc prośbę, może któraś z was mogłaby napisać do tego administratora co zrobić w takiej sytuacji, bo już jestem wściekła, chusta mi leży, a ja potrzebuję czyjejś pomocy :zawstydzona/y: W krakowie niestety nie ma chyba takich warsztatów :-(

panna migotka ja miałam ten sam problem, mój maz wziął coś tam porobił i mogłam się zarejestrować. Zaraz się zapytam o co tam chodziło.
 
reklama
Panna_migotka ja właśnie próbowałam się zarejestrować, podałam mój drugi adres email i wszystko poszło w porządku. Jaką masz pocztę email? na onecie? w tym formularzy rejestracyjnym wypełniałam tylko 5 pierwszych pól. Trzeba dokładnie wpisać ten kod z obrazka. Spróbuj jeszcze raz.
 
Do góry