reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chusty, noszenie

Dla mnie chusta to idealne rozwiązanie na małe sklepiki, las czy pracę w domu gdy malutki chce być na rękach (a chce być często :-D).
Dodatkowo to dla mnie też wielka przyjemność :tak:, żałuję tylko że nie wiedziałam o chustach gdy Milka była malutka.
 
reklama
jaki odzew heheheh :-)

ciesze sie że wam sie dobrze nosi:tak:

Własnie czekam na dziewczyna którą poznałam na forum chustowym a dokładnie w klubie kangura ..fajnie sie składa bo panienka mieszka 20 min autem od Sobótki .Kupiła niedawno chuste i nieradzi sobie z dociaganiem .Ma wpasc na kawke po pomoc ;-)

mm81 jeśli moge coś poradzić to chuste staraj sie układac nad kolankami ...nad zgięciem Ani tak żeby nóżki układały sie w żabke .Bedzie wtedy miała prawidłowe ułożenie bioderek .
Byłam ostatnio z Tymkiem zachustowanym u naszego lekarza i bardzo pozytywnie wypowiedział sie na temat noszenia dzieci :)
Tylko podstawa to dobre ułożenie malucha .
 
Ostatnia edycja:
Ja mam chustę elastyczną, ale nie bardzo umiem sobie z nią poradzić. Przydałaby mi się jakaś dziewczyna z Krakowa, która umiałaby mi pomóc w nałożeniu na siebie tych metrów materiału, a przede wszystkim w ułożeniu dziecka. Aha, i od kiedy można nosić dziecko normalnie na siedząco? Mojej jeszcze leci trochę główka, więc jeszcze musiałabym pewnie nosić ją na leżąco. :blink:
 
migotka ..nosić malucha możesz na siedząco jakoś od miesiaca.
albo jak stabilnie trzyma główkę .
Musisz dobrze dociągać materiał ...musi maluch stabilnie przylegać do twojegoc iała ..tak że reki nie włożysz .

zaloguj sie forum z chustami .Tam znajdziesz dziwczyny z krakowa .Umów sie i ci pomogą .
 
Kerry szybko sie wiaze ta chuste.Nie wiem moze 1 minute to trwa.
Ale jak widac srednio dobrze mi to wyszlo.Wiazalam sie trzeci raz a instrukcje na chustomanii ogladalam kilak tyg temu i robilam to z pamieci.
Musze dzis ogladnac inne sposoby wiazania.
Lady dzieki za porade.
 
Dziewczyny podajcie link do tego forum chustowego bo jak szukałam w google to za dyżo tego wyskoczyło.
 
reklama
Do góry