reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chusteczki nawilżane

Najtańsze, tylko nie te z Biedronki, bo mi nie pasowały. Dzieciom było wszystko jedno, nic nie odparzało, a mi wygodnie.
 
reklama
Ja kupiłam na początek Dada sensitive, te z plastikowym zamknięciem. Potem fajnie sprawdzały się Bambino, ale one takie sztuczne w dotyku są, choć mimo to je lubię. Moje dziecko nic nie uczula, ja zwracałam uwagę jedynie na to, żeby nie wyciągało mi się pół paczki, kiedy ciągnę za jedną, a pod tym względem te najtańsze z Biedronki są najgorsze 😕
 
Cały 1% syfu. To we wszystkich pewnie muszą się ratować dodatkami
No właśnie nie we wszystkich. Są dodatki bardziej szkodliwe a są mniej. Akurat w Pampersach są te pierwsze i jest ich sporo. Np Water Wipes mają w składzie tylko wodę i ekstrakt z grejpfruta. Więc da się zrobić chusteczki bez syfu.
Jeżeli Twojemu dziecku nic nie było po Pampersach to ok. Ale nie pisz,że skład mają ok bo nie jest.
 
reklama
Do góry