reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

Ewa_1983 gratulacje :-) mój facet to podobny numerek - nie zgadza się na kupowanie wyprawki dla małego (bo to za wcześnie), natomiast już sobie upatrzył w sklepie z zabawkami kolejkę ;-) podobno dla dziecka :-D
 
reklama
Jestem w 20 tyg. ciąży, a nadal nie znam płci Dzidzi :-(
Ginekolog mówi że lepiej poczekać z płcią, niż miałabybyć pomyłka :-(
W środe mam kolejną wizyte u Gin. myślicie że już poznam płeć Dziecka?
 
Jestem w 20 tyg. ciąży, a nadal nie znam płci Dzidzi :-(
Ginekolog mówi że lepiej poczekać z płcią, niż miałabybyć pomyłka :-(
W środe mam kolejną wizyte u Gin. myślicie że już poznam płeć Dziecka?

No raczej tak, ale to też zależy od ułożenia dziecka. Jeśli tylko ze chce pokazać to już na USG 3D powinien lekarz bez obaw ci powiedzieć. Ja jak robiłam te badanie to dokładnie byłam w 19 tygdniu i 5 dniach, a lekarz nawet potwierdził moje zapytanie na 100 % :-) Wydaje mi sie, że to też zależy od jakości sprzętu ultrasonograficznego bo wielu jeszcze lekarzy z NFZ pracuje na nienajleprzym sprzęcie, a to wiadomo czym jest spowodowane.
 
Ja też nadal nie wiem jakiej płci będzie maleństwo, ale już niedługo bo 11.12 idę prywatnie na usg pod kontem badania serduszka i myślę że jeśli tylko Niunio pozwoli to dowiemy się czy będzie to Alicja - parę osób podjęło się zgadywania i wszystko wskazuje na dziewczynkę. Najlepszy był mój mąż który jak tylko się dowiedział, że w końcu zostaniemy rodzicami to oznajmił mi, że jest pewien że to dziewczynka. No cóż przekonamy się za półtora tygodnia :D

 
auliya moj mezus tez byl przekonany, ze bedzie coreczka.. jak chodzilismy po sklepach to on zawsze na male sukieneczki patrzyl:-) a tu pani doktor powiedziala, ze nie ma zadnych watpliwosci, ze to chlopczyk:-) napoczatku myslalam, ze czuje sie troche zawiedziony, ze nie bedzie mial malej ksiezniczki w domu, ale wyszlismy z badan i dostalam od mezusia wielka roze za to, ze nosze jego synka pod serduszkiem;-)na moje pytanie czy nie czuje sie zawiedziony troszke powiedzial "no cos ty, teraz bedziemy mieli zdrowego synusia, a o dziewczynke postaramy sie nastepnym razem":-D hi hi
 
My dziś się dowiedzieliśmy ze pod serduszkiem nosze synka :-) Jak gin powiedział ze to chłopczyk to mego mężusia duma zaczęła rozpierać :-) wiecie jak dumny był. Już kiedyś widział u niego ten wyraz twarzy. Jak byliśmy w USC załatwiać dokumenty do ślubu i powiedziałam ze będę nosić jego nazwisko. I dziś :-)
Uśmiech mu nie znika z twarzy i wszystkim się chwali ze jemu pierworodny syn rośnie :-):-):-)
 
A mój mąż bardzo chciał dziecko i informacja, że jetsem w ciąży zaskoczyła go...ale -spodziewalismy sie chłopca, a tu zaskoczenie! dziewczynka...ale ja jestem bardzo zadowolona-marzyłam o córce, zeby ją rozpieszczac i miec taka małą przyjacółkę-choc nie ukrywam bardzo bym chciała miec syna :-)może drugim razem sie uda?
 
a ja cholera jasna mam dopiero usg 29 grudnia albo w pierwszym tyg po nowym roku. ale nie wiem czy nie pojde prywatnie przed swietami zeby dowiedziec sie co i jak tam w brzuchu slychac
 
hej dziweczyny ja mam usg polowkowe 22 grudnia i bedzie to usg 3d, wiec rodzinka swieta spedzi na ogladaniu filmu z dzidzia w roli glownej:-) mam nadzieje,ze ujawni swoja plec. nie wiem jak wytrzymam te 19 dni
 
reklama
Do góry