reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

reklama
Ja już dwukrotnie usłyszałam, że raczej dziewczynka, ale ostatecznie potwierdzi się prawdopodobnie tuż po nowym roku - 2 stycznia. Bo z dziewczynkami to tak do końca nigdy nie wiadomo:-)
 
Hejka dziewczyny!!!

Ja mam jutro USG i poprostu skręca mnie z ciekawości :rofl2: aż spać nie mogę w nocy.

hehe ja mam to samo, usg w weekend i juz po prostu nie wytrzymuje z niecierpliwości. Tak bardzo chciałabym wiedziec kto w moim brzuszku mieszka. No i w koncu mogłabym oddać sie zakupowemu szaleństwu ;-)
Mam juz upatrzony taki ładny komplet poscieli i rożek i wiele innych ..
 
90% dziewczynka :-D !!!!!!!!!!
wlasnie wrocilam z USG
dzidziulka zdrowa, znow nie chciala sie dobrze wystawic ;-)
za 2 tyg na USG prenatalne ide
 
Bubasku to już 2 razy powiedziano ci ze córeczka :-) To pewnie już i tak zostanie. Bo w 21 tygodniu ciąży to u mężczny siureczek jest już tak dobrze widoczny ze jak by był to by go gin zobaczył. :-)
 
szykuję się na córeczkę ale mówię wam dziewczyny że dzidzia się tak ustawia że cały czas bym nie dała ręki uciąć :-)
ale myślę że dziewczyneczka moja :-D
 
reklama
A u nas na 99,99% będzie córcia :) Więc koniec problemów z wyborem imienia, bo dla córci mamy już od dawna, tzn. ja wymyśliłam jakieś 10 lat temu, a mąż musiał zaakceptować, będzie Zuzia!!! Lekarz jest przekonany, że w naszym przypadku pomyłki nie będzie :) Pozdrawiamy
 
Do góry