reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka :)

reklama
osa_24 gratuluję księżniczki :-)

Z tego co widzę i doczytuję po przerwie świątecznej to dalej chłopcy górą !!!

Więc apeluję w imieniu synka... "dziewczynki nie wstydzcie się :rofl2:"
 
My cały czas byliśmy nastawieni na chłopaka, a tu przed świętami niespodzianka na badaniach USG lekarz stwierdził że raczej będzie dziewczyna....mina mojego męża- bezcenna ...powoli się przyzwyczaja że będzie Weronika....;-)
 
My cały czas byliśmy nastawieni na chłopaka, a tu przed świętami niespodzianka na badaniach USG lekarz stwierdził że raczej będzie dziewczyna....mina mojego męża- bezcenna ...powoli się przyzwyczaja że będzie Weronika....;-)
moj zawsze chcial chlopca i na 1wszej wizycie dr. powiedzial ze mozliwe ze chlopczyk.

No to moj K. sobie nadzieji narobil, a tu juz od 3 miesiacy dr.powatrza ze dziewczynusia :-)
Tez sie cieszy i mowi ze jej z domu nie bedzie wypuszczal :-D
ale caly czas liczy ze nastepna dzidzia to BOY i koniec :-)
 
Bubasku powiem Ci ze moja corka tez by miala "cienko" z ojcem. Randki i nocne wypady raczej nie wchodzilyby szybko w gre :no:
no ale spokoj bo bedzie junior
 
powiem ci moja droga ze Julia juz ma zakaz imprezowania conajmniej do 20 a o chlopakach to moze zapomniec do 40 jak to tatus powtaza, ddziewczynki maja przekichane z tymi nadopiekunczymi tatusiami:)
 
hehehehhee
a wiecie co moj ostatnio powiedzial :-D

ze ja utuczy do takie stopnia ze nikt jej nie bedzie chcial.. i wtedy bedzie juz tylko jego ksiezniczka :-D

pol dni sie z tego razem smialismy :-D
 
reklama
hehehehhee
a wiecie co moj ostatnio powiedzial :-D

ze ja utuczy do takie stopnia ze nikt jej nie bedzie chcial.. i wtedy bedzie juz tylko jego ksiezniczka :-D

pol dni sie z tego razem smialismy :-D



haha bubasku dobre!

Moj K też powtarza, że jego córunia nie bedzie wychodzić na randki, a ewentualne wyjącie na dyskoteke tylko pod rękę z tatą :szok::-p
 
Do góry