reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopak czy dziewczynka?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzięki :)
też tak myślę, ale wolę nie myśleć na 100%, bo takie niespodzianki mnie spotykają ;)
 
reklama
dziewczyny... może niektóre z Was pamiętają, że na dwóch usg mi lekarze mówili, że prawdopodobnie chłopiec, a na ostatnim w szpitalu państwowo powiedział lekarz, że dziewczynka i już naprawdę nie wiedziałam co myśleć, aż stwierdziłam, że już się nie będę tym przejmować, bo ile można... ;) no i dzisiaj na ugs to już i ja widziałam, że to chłopak ;)
nie nastawiam się na 100% po takich przygodach (choć lekarz kilkakrotnie pokazywał, że to chłopak ;) ) ale na 99% tak :) no i powiem szczerze, że ponieważ u nas dla chłopca ja wybieram imię i dotąd byłam przekonana, że będzie Piotr, tak teraz sama nie wiem ;)

natolin - gratuluje chlopca!
nasz syn tez mial byc Piotrkiem, ale zmienilismy zdanie, bo mieszkamy w anglii i nie podoba nam sie Peter, a piotr to dla anglikow za trudne. ale w polsce to na 100% bylby Piotr!!! supernackie imie
 
natolin ja dzisiaj po wizycie i usg. Mam nadzieję, że nie będzie na sam koniec niespodzianki u mnie :) hehehhehe i siusior nie urośnie mojej Małgosi/Idze/Izie/Korneli*


*nie ma jeszcze 100% opcji
 
ktoś jeszcze nie wie czy będzie mieć chłopca czy dziewczynkę?
ciekawe czy którąś z nas spotka na porodówce niespodzianka ;)))
 
Mi już trzy razy na usg powiedział że będzie cipulka...na dowód zrobił zdjęcie:-D i mam nadzieję że na porodówce się nie zdziwię...
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry