reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chipsy w ciąży?

reklama
Jem. Jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych, można od czasu do czasu sobie pozwolić na coś niezbyt zdrowego. Ważne, by jeść z umiarem 😉
 
Ja zadałam pytanie, a nie udzieliłam odpowiedzi [emoji23]
Zgodnie z Twoim tokiem rozumowania od tego właśnie jest forum [emoji2320]
W uj rzeczy a w czym problem? [emoji846] Myslalam że od tego jest forum, jak sie o coś chce to się pyta, nie wiem do czego Ty go używasz, chyba tylko do udzielania głupich odpowiedzi jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia.
 
Folia Bąbelkowa przenika przez skórę mamy prosto do brzuszka i od tego dziecku robią się pryszcze[emoji2320]
pewnie się wy@#!ła [emoji1787] widzę, że pełno wątków założonych [emoji28] jak żyć bez forum [emoji85] i jeszcze jadem pluje. Najlepiej na czas ciąży zawinąć się w folie babelkowa.
 
reklama
Do góry