reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Chcę mieć dziecko...

Mój też nie chciał :) Ale jak wytłumaczyłam Mu kiedy są dni płodne a kiedy nie płodne to już nie ma problemu :) Wcale Patrycja u mnie szans nie ma niestety :(
 
reklama
u nas na pocztaku tez tak bylo i to przyszlo samo nawet nie wiem jak chyba powiedzial ze chcialby tak do konca i poczuc jak to jest wiec powiedzialam na co czekasz i mu sie spodobalo i juz tak zostalo:)oczywiscie dni plodne sa omijane chociaz nie zawsze zdrzyl ale jak widac dziecka nadal brak
 
Cornelka może nie trafiliście akurat w TEN DZIEŃ ? Może teraz trafiiście ... :D
Trzymam kciukasy :*

A Ty Patrycja musisz wytłumaczyc swojemu TŻtowi co i jak :D
 
no wlasnie moze i nie a moze poprostu sie nie udalo
zreszta 60% ciaz jest poronnych i nawet nie wiemy ze one sa wiec moze sie udawalo ale bylo malo silne
 
Cornellka ja również trzymam kciuki i życze Ci by @ się nie pojawiła :*

Ja już mu to tłumaczyłam, że np mam dni niepłodne i może spokojnie skończyć w środku chociażby by zobaczyć jakie to uczucie ale on nie chce:( nie wiem co mam zrobić :(
 
Patrycja moze podczas powiedz nie wychodz ale tak namietnie a wczesniej zrob jakas atmosfere tak aby i on mial na to ochote albo porozmawiaj z nim czy by w ogole chcial tak teoretycznie

zobaczymy co z tego bedzie za kilka dni:)
 
Macie racje jutro z nim porozmawiam na ten temat oczywiście spokojnie żeby nie było że naciskam czy coś. Moge mu również wyjaśnić na czym to wszystko polega i w ogóle chociaż wątpie czy się uda :(:( on jest negatywnie nastawiony do kończenie teraz w środku :(

Cornellka informuj nas na bieżąco co i jak :)
 
ale dlaczego jest negatywnie nastawiony?przeciez to sama przyjemnosc:p porozmawiaj ale nie naciskaj moze sam pomysli i naierze ochoty

bede informowac jesli bedzie o czym:)
 
nie wiem dlaczego, po prostu jak się kochamy no to zawsze gdy jest ten moment końcowy no to mówię, że może skończy w środku a on że nie i wychodzi albo ja schodzę z niego i na tym się kończy :(
 
reklama
Do góry