reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Cornellka a może już tam jakaś fasoleczka się w Tobie rozwija?? myślałaś o tym?

Ja gdybym teraz na teście zobaczyła dwie magiczne kreseczki to bym chyba ze szczęścia sufit rozwaliła tak bym skakała z radości:) ale @ była więc nic z tego :(
 
reklama
Matosia to te dzisiusie mnie nakrecaja jeszcze bardzie wlasnie mam mozliwosc i przebywam i jeszcze bardziej chce miec:)
 
I ja! I ja! Ja również licze na magiczną wpadeczke :D
No Cornelka ... Jakieś objawy? :D O kuuurde oby to była fasolinka :)
 
Patrycja wlasnie to jest najgorsze bo mysle i to przed okresem czesciej bo tak w srodku cyklu to nie ale tak jak teraz to sie zastanawiam czy jest ale wiem ze nie ma mimo iz teoretycznie moglob byc ale i tak okres bedzie jak zwykle:\

Canella objawy to ja sobie moge wmawiac bo niby cos mnie tam boli ale raczej nie na fasolke tylko moja psychika tak dziala
 
Nooo Cannella ja też tak się właśnie teraz zastanawiam, że jeśli Cornellka odbyła pełny stosunek i teraz tak sie źle czuje no to coś z tego może być :D ale by było fajnie:D może zapoczątkowałabyś Cornellka fasolkowanie i nam też by się udało:)
 
No i przesłałaby nam fluidki he he:D
My na razie też odbywamy pełne stosunki ale do owulki jeszcze ok tydzień ...
 
dziewczynki chcialabym ale wiem ze i tak okres przyjdzie:(jakos nie czuje zebym byla w ciazy ostatnio tez zle sie czulam i jakos nic z tego nie wyszlo
 
Patrycja i co z tego, że pełne stosunki jak dużo dużo przed owulką .. .
Gdyby jakoś tak 2 dni przed to by było coś :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ale to zawsze większe szanse jak kończy się w środku niż jak za zewnątrz :( ehh teraz mi się tak smutno zrobiło, że tylko mój nie chce kończyć w środku i nie iwem kiedy to się zmieni:(
 
Do góry