reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chcę mieć dziecko...

Matko boska !! Agelunia13 Ty chyba zwariowałaś ... :szok: Masz dopiero 14 lat i sama jesteś jeszcze dzieckiem. Skąd w Twojej głowie wziął się pomysł, że chcesz mieć swoje własne? Wyluzuj dziewczynko ... Przestań kupować ksiązki i gazety. Opiekuj się dziećmi jak chcesz, ale zacznij żyć jak 14-latka. Na dziecko przyjdzie odpowiedni czas. Skup się na nauce i nie zaprzątaj sobie głowy dzieckiem.

A za staraczki trzymam bardzo mocno kciuuuuuki :-D Uda się Wam na pewno :-)
 
reklama
augelunia13 proponuje, żebyś poprosiła rodziców, żeby kupili Ci lalkę, teraz można dostać lalki które bardzo są podobne do niemowląt ;) bo na razie Twój rozwój emocjonalny kwalifikuje się tylko do lalki
 
W wieku Angeluni to ja pokemony zbieralam : P Ta, pewnie prowokacja, bo nie wyobrazam sobie 14 latki powaznie myslacej, w ogole i o czyms takim tez nie.

Też staraczkom życze powodzeni ;)
 
O kurczę..to ja jakaś niedorozwinięta byłam mając 14lat:eek:Zajmowałam się braćmi (2lata i kilka tygodni)i nawet przez myśl mi nie przeszło aby mieć swoje dziecko:sorry:Raczej myślałam jak tu się wywinąć od zmieniania pieluch:tak:
 
reklama
Do góry