reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Hej :-)

Dzisiaj ja czestuje poranna kawusia i do tego kokosanki :-) ,maz wczoraj robil ;-).
Hehe,ja mam tez jeszcze 2 z przodu ale w maju bedzie 3 ;-)....kazdy wiek piekny :-)...
Ale tez wieje :szok: w nocy myslalam ze nas wywieje z wyrka :szok:...
 
reklama
Hej!

Kasssiulka jak się robi kokosanki? Białko z kokosem jak na bezy? Ale bym sobie zjadła.....


Iza piszac o nabiale miałam na myśli naszą konkretną sytuację. Fran miał silną alergię na białko mleka. Teraz wyrósł niby ale nie do końca. I jak za dużo je nabiału to mu się receptor histaminowy pobudza (fachowe okreslenie naszej alergolog) i to powoduje rozpulchnienie sluzówki.
Każdy alergik tak ma z tym, że każdy na coś tam swojego.
A rozpulchniona śluzówka łatwiej łapie infekcje.
 
JJ dzieki za wytłumaczenie!

Skończyłam robic kalendarze i ledwo na oczy widzę.... ale jeszcze do was zagladam :)

Kawki z rana to ja nie piję, jak już to po południu i do tego słodkie, słodkie i słodkie !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zimno, więc na spacery raczej nie chodzicie, więc gdzie Was wywiało, bo nie piszecie, hehehhe....
 
Witam.
Ja słodyczy nie lubie tym bardziej kokosanek;)
Tak jak zapach kokosa uwielbiam tak nic z kokosem nie zjem;)
No dzisiaj tak jak zapowiadali pogoda piekna;)
 
hej
no mogłoby być pieknie to wyskoczymy wreszcie choc na kwadrans ;)

u nas chyba w nocy jakos nie bylo slychac wichury, z reszta wracalam do domu ok północy to nie było źle. urządziliśmy sobie mały wypad z pracy, kręgle i tańce ;) było intensywnie, więc wyrobiliśmy się do północy hehe i dobrze, bo wiadomo rano trzeba wstać ;))) nie ma taryfy ulgowej. za to mnostwo obowiazkow sie zbiera przez caly tydzien, jakos nie mam nigdy sily zeby za duzo robic oprocz tych koniecznych czynnosci i wtedy w weekend mam tony prania i innych akcji do wykonania ;(

wczoraj zdalam sobei sprawe ze mam fatalna kondycje fizyczna bo dostalam zadyszki w tancu ;) szok, trzeba sie zabrac za siebie ! wstyd normalnie ;)

miłego dnia
 
Ja dzisiaj chodziłam z Moniką. Szukałyśmy dla niej kurtki i albo za małe albo za duże. Musze jeszcze w tygodniu pochodzić po mieście i coś poszukać.

A poza tym ładnie dzisiaj i aż miło było łazić.
 
Faktycznie cisza sie zrobila ;-)...pogoda do d... w domu zwarjowac mozna :angry:....

Jestem wsciekla bo siadl mi telefon a gwarancja skonczyla mi sie w zeszlym miesiacu a za panel dotykowy wolaja w serwisie 180zl :szok: ale na rynku na szczesie troszke mniej ;-) a kasy teraz mi szkoda wywalic....mam teraz takiego zajefajnego samsunga,masakra a bez telefonu jak bez reki :-(,najgorsze to to ze mam w nim duzo zapisanych rzeczy ktore sa mi bardzo potrzebne :-(....

JJ,kokosanki-kokos,bialko i cukier puder ;-),rewelacja,my uwielbiamy baaaardzo!

Wika po wczorajszym basenie cos zaczela katarzyc,hmmm,krople zaczelam podawac,do tego zyrtec i mam nadzieje ze sie za mocno nie rozwinie...Matt rusek trzyma sie dobrze :-)...

Cmokaski :-)
 
U mnie Agata w piątek wróciła z temperaturą ze szkoły, ale przez weekend się wyleżała i dzisiaj poszła do szkoły.

Niko poszedł po dwóch tygodniach do przedszkola. Przez cała drogę twierdził, że on nie może iść ale nie było żadnego płaczu. Za to trafił super, bo dzisiaj ich przedszkole odwiedziła prawdziwa KOZA!!! Super atrakcja dla dzieciaków i małemu tez się bardzo podobało, ale oczywiście twierdzi, że jutro do przedszkola iść nie może :D CO prawda i tak nie idzie, bo akurat we wtorki chodzi ze mną na zajęcia, no ale... ciekawe kiedy mu zniknie ten opór wobec przedszkola.
 
hej,

moj tez wrocil po 2 tygodniach ;) i oby jak najdłużej tam chodził ;)
jestem padnięta ...

Kaasiulka,

jesli bedziesz kupowac ten panel dotykowy to oprocz szybki musi byc jeszcze to cos z wypelnionym plynem, nie sama szybka, maz wlasnie naprawial i podobno tak oszukuja.
 
reklama
Do góry