reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

no wlasnie, nasz zaczal od kciuka wiec wolalam mu dac smoczek bo trudniej od kciuka odzwyczaic, bo jednak raczki mu nie urwę :-) bedzie ciezko, i chyba bardziej dla nas niz dla Igora :tak: bo smoczek tak go wycisza i przy zabkowaniu tez latwiej bylo ...


a we mnie wzbiera sie wscieklosc po tym co w wiadomosciach mowili o tym 6mcznym chlopczyku, ktorego w szpitalu nie chcieli zbadac i zmarł, bo .... skierowania nie miał :baffled::no::angry::szok::wściekła/y: sama bym zastrzelila te siostre przelozona ! biedni rodzice, i pomyslec, ze mysleli ze w PL mozna liczyc na pomoc w szpitalu .... :confused: straszne efekty biurokracji ...
 
reklama
Agnes, co do kciuka, to masz rację:tak:, lepiej niech cyca smoka, niz paluszki, bo łatwiej odzwyczaic od smoka, niz paluszka;-),
mój jeszcze dostaje smoka na noc (ale wypluwa po zasnięciu, takze z nim nie spi) i na spacerku, bo gryzie sobie mankiet kurtki i sie slini:no:

dobrej nocy:happy2:
 
Ja też byłam w szoku jak wczoraj usłyszałam o tym szpitalu w Kartuzach. Mam nadzieję, że ta położna poniesie konsekwencje.
Ja jestem po ataku migreny i powoli wracam do życia. Marze o ciepełku i wiośnie bo ta obecna pogoda zupełnie mi nie odpowiada.
 
Cześć dziewczyny widze, że nie jestem sama ja też mam humor do niczego:-(nic mnie się nie chce :no:a jak patrze za okno to aż dreszcze przechodzą:szok:Wzywam natychmiast WIOSNE :angry:bo inaczej oszaleje!!!!!!Pozdrawiam ciepło:-)
attachment.php
 
oj tak, ja wlasnie wrocilam z pracy do domu i ciezko znioslam podroz w tych warunkach, a w biurze caly dzien gwizdalo od tego wiatru ... tak złłoowieszczo ... brrr

teraz tulimy sie z Igusiem i popijam ciepla herbatkę :-)
przeraza mnie fakt ze na 8 na basen jeszcze dzisiaj, ale jak mus to mus :baffled:
najchetniej bym pod kolderką gniła ;-);-)
 
Ja dziś zrezygnowałam ze spacerku z Oliwką, bo tak wiało, że chyba by nam wózek porwało :baffled: Pojechaliśmy tylko do Castoramy, ale samochodem, mała cały czas spała, bo była niewyspana (w czasie drzemki popołudniowej spała tylko 20 minut, po czym obudziła się z płaczem i było już po spaniu).
Ogólnie to ma chyba jakiś ciężki okres, często się złości i budzi z płaczem. Gdzie to moje spokojne dziecko :confused::confused::confused:
 
no wlasnie, nasz zaczal od kciuka wiec wolalam mu dac smoczek bo trudniej od kciuka odzwyczaic, bo jednak raczki mu nie urwę :-) bedzie ciezko, i chyba bardziej dla nas niz dla Igora :tak: bo smoczek tak go wycisza i przy zabkowaniu tez latwiej bylo ...


a we mnie wzbiera sie wscieklosc po tym co w wiadomosciach mowili o tym 6mcznym chlopczyku, ktorego w szpitalu nie chcieli zbadac i zmarł, bo .... skierowania nie miał :baffled::no::angry::szok::wściekła/y: sama bym zastrzelila te siostre przelozona ! biedni rodzice, i pomyslec, ze mysleli ze w PL mozna liczyc na pomoc w szpitalu .... :confused: straszne efekty biurokracji ...
A my wolimy kciuka, bo jak sie w nocy budzi zaraz paluszek do buzi i zasypia. Chcialam dac smoka ale on nim pluje na odleglosc- tylko na spacerku ma smoka bo mu kurtka przytrzaskuje bo inaczej to by ja cala oslinil:-D.
Ja tez malo nie wybuchlam jak uslyszalam o tym dziecku:no:. Nauka dla nas taka, ze trzeba wszedzie walczyc o swoje! Po takiej akcji to ja nigdy sie nie dam wyrzucic ze szpitala czy od lekarza jak dziecko chore bedzie!!
 
witam ;-),

pogoda nas nie rozpieszcza:no:, dzisiaj pewnie tez bez spacerku:-(, moje dziecie nudzi sie w domu, brakuje mu zakupów, albo bardziej zaczepek z paniami sprzedawczyniami:-D:-D:-D:-D
 
reklama
My wczoraj w tym wietrze pojechaliśmy na szczepienie. Mały wazy 8900 i ma 73 cm długości.

Kasiad może pierwszy okres buntu się zaczyna. nie można mieć ciągle grzecznego dziecka w domu - za dobrze byś chciała mieć :D
 
Do góry