reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

reklama
może multikino baby powinno być także w soboty ... :baffled: zapomnieli o mamach, które już wróciły do pracy ... chyba napiszę do nich ;-)

ja zaczęłam coś w rodzaju wstępnego sprzątania wiosennego, reorganizuje duży pokój, bo młody coraz bardziej mobilny :tak:co prawda porusza się głównie za pomocą rąk, obkręca się a potem przkręca z brzuszka na pleca i po kilku minutach jest przy kanapie albo stole ;-)z tym że wciąż nie wpadł na pomysł, żeby używać nóżek od odpychania się ... czy to tak zawsze się zaczyna ? czy każde dziecko inaczej inicjuje to ? :confused:
 
madziara, ale chłopak ci rośnie, jak na drożdżach:-D:tak::-D,

mój Piotrek dopiero teraz wazy ok.9kg:szok:, no ale on zaczyna chodzić, duzo pełza na brzuszku (bo nie raczkuje):tak:
 
:-)nareszcie:-)
na szczęście bydgoszczanki są nie mniej zapracowane ode mnie, więc dużo do czytania nie było:tak::-D
Jakoś przeżyłam pierwsze rozstanie z moim synkiem, nie wydzwaniałam do męża bo na szkoleniu przez 6 godz miałam wyłączony tel:-( ale miał do pomocy swoją babcię. Potem od razu we wtorek poszłam na 3 "dwunastki" do pracy:szok:
spodziewałam się że będzie gorzej, ale mozna przeżyć - - oby do końca miesiąca:tak: teraz do poniedziałku mam wolne, potem zostanie sama babcia a po roczku pójdzie do niani, więc teoretycznie marzec mamy zaplanowany:-) dzieś mam trochę roboty w domu ale mamy jeszcze czas do poniedziałku:-D
 
Soppana, fajnie, że masz teraz trochę odpoczynku i że nie jest tak ciężko w pracy :tak:

Ewelina, ale masz przystojniachę w domu :-) Piotruś jest naprawdę ślicznym chłopczykiem :tak:

A to aktualne zdjęcie Oliwki:

 
Ewelina, ale Ślicznasek z Twojego synka!

Kasiad, zdjęcie Oliwki cudne. Całkiem niedawno się widziałyśmy, a wydaje się, że jakoś wydoroślała!

Uwaga uwaga! Zbieram chętnych na Multibabykino w najbliższą środę na 12tą. Oprócz mnie wybiera się Rybcia i jeśli się nic nie zmieniło to Renifer. Kto jeszcze chętny :confused:

Ja niestety nie dam rady. A co powiecie na kawkę w kinie przed filmem? Wtedy na pewno dołączę.
 
Witajcie Kochaniutkie Bydgosczanki
Tak mi was brakowało.
Nie mogę nic przeczytać na BB jak jestem u mojej siostry.Bo wszystko jest maczkiem napisane.
Tak jakby mi ktoś ustawienia zmienił.

Ewelina Piotruś jest śliczny.
Może będę na niego patrzeć jako o kandydacie dla mojej Dominiki.
Kasiad Oliwka ma śliczne spojrzenie n \a tym zdjęciu.
 
Witam :-)
wow nie wiedziałam że na tym forum aż tyle bydgoszczanek jest:-) niestety pośród marcówek 2008 nie ma ani jednej:-( no chyba ze coś przeoczyłam za co bardzo przepraszam:-)
 
reklama
witamy,

dziekujemy wszystkim za tak miłe słowa:tak::tak::tak:,

Rybcia, mozemy pomyslec o swataniu:-D:-D:-D, Piotrus bardzo lubi zaczepiac inne dzieci, szczególnie dziewczynki, mały amant mi rosnie;-), licze na to że kiedys pogoda pozwoli nam sie spotkac na spacerku:tak: i wtedy zobaczymy:-D,

Oliwka, bardzo ładnie pozuje do zdjecia, jak prawdziwa modelka i wyszła slicznie:happy2:
 
Do góry