reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Melanie GRATULACJE !! !!

Wronka dzieki za info szpiegu nasz :) ja sie wlasnie zastanawialam czy mama Mel juz do nich dotarla.
Odnosnie ortopedy sprawdze jak sie nasz nazywa. Nam polecal go ortopeda doroslych ktory wlasnie do niego swoje dzieci prowadzal.
tez przyjmuje w Intercorze.

Madziara sklep tez jest w Galerii Pomorskiej w H&M mają dział odzieży ciążowej. ja w ciązy na szybko kupilam spodnie na Pomorskiej pozniej takie same znalazlam w sklepie internetowym o 50zl taniej ...
Jak sie nie pali z zakupem to moze przymierz spodnie w sklepie sprawdz firme i rozmiar i mozesz bezposrednio w sklepiku internetowym kupic.

Kariwiw my bocianow na ten rok nie zamawiamy :) Moze ktoras przygarnie na ten rok bociana :) Ja moze w nastepnym roku sie pisze.

Natalya ze znalezieniem miejsca na ktore spojrzysz i stwierdzasz to jest to ja chce tu mieszkac jest ciezko. Do nas kompletnie kilka dzialek nie przemowilo, ale znalezlismy w koncu zupelnie przypadkiem miejsce w ktorym chcielibysmy zamieszkac.
 
reklama
Asioczku... w dalszej części mojego "zżartego" maila też właśnie o sekcji ciążowej w H&M pisałam. Hihihhi. A faktycznie najtaniej jest w necie. Fajną sobie pidżamkę ciążowo-karmieniową kupiłam chyba właśnie w sklepiku 9fashion. Jedyna nie-ohydna :-) .

Gratulujemy szanownej matce-założycielce (forum) kolejnego macierzyństwa. To są miłe momenty...

Ta fajna pani doktor z Intercoru (jeśli to ta, która bardzo szybko i dowcipnie monologuje) nazywa się Wiesława Czarra-Głowacka. Bardzo mi przypadła do gustu, gdy podczas drugiej wizyty na USG bioder dokładnie, krok po kroku pokazała mi jak się zakłada dodatkową pieluchę i jakie to ma w Antka przypadku znaczenie (słabo odwodził biodra, choć biodra ma OK). Ale nie wiem czy ona prywatnie przyjmuje.

Kończę bo za długie maile mi zjada :)
 
Mel Bardzo Bardzo Gratuluje!!! Mam Nadzieje Ze Porod Byl Bezproblemowy I Nie Bolalo Za Bardzo. Wypoczywaj Teraz I Zajzyj Do Nas Szybko!
 
....a tak właśnie tu zaglądam i myślę: "Mel nie pisze nowych historyjek. Albo się intensywnie przeprowadza albo......"


MEL ogromne Gratulacje !!!!

A co do ciuszków ciążowych to też polecam sklep na Pomorskie - do przymiarki ;-) - a potem zakupy w necie. Jest taniej.

Co do ortopedy to sie nie wypowiem. My chodzimy do Pani doktor co specjalizuje sie w rehabilitacji i wadach postawy. Na razie nie kazała nam iść do ortopedy.
 
My też polecamy tę panią doktor o której pisze JulkaD - dobre wrażenie.

Moi mężczyźni chorzy, mały mniej, duży bardziej i zasmuca mnie ten fakt. Siedzimy w domku przez nastepne 2 tygodnie, mam nadzieję, że wydobrzeją szybko.

Czy któraś z was ma w mieszkaniu tzw aneks kuchenny, tzn połączoną kuchnię z pokojem??? ze wszystkich opcji zostaje mi już tylko ten pomysł na razie, bo finanse w szkolnictwie wiadomo jakie (chociaż nie, dzis minister mi dal podwyzke - 32 złote - zyc nie umierac, chyba sobie dobre wino kupie za to, ale nie wiem czy to brutto czy netto, ale na kase nie bede narzekac, mam cos za cos w zyciu - marna kasa, ale sie rozwijam mimo wszystko, mam prace pod nosem i czas dla dziecka). Wiec wracajac do aneksu - na co mam zwracac uwage? jakies pomysly rozwiazania??? mam juz pewne koncepcje - mysle ze porzadny pochlaniacz to podstawa, taz zeby nie siedziec sobie w oparach np bigosu bleee ......
Wiec jesli sluzycie radą, to słucham, a wlasciwie czytam.
 
ja mialam kuchnie z aneksem i chyba wlasnie to na co tzreba zwrocic najwieksza uwage i dobrze zainwestowac to pochlaniacz...jest jeden ogromny minu...jak sie nie chce zmywac to wszystko na widoku stoi
 
Ja polecam sklep z odzieżą ciążową na rogu B.Głowackiego zaraz przy Wyszyńskiego.
Kupowałam tam kiedyś spodnie za niecałe 60 zł i reszta ciuchów też nie była najdroższa.
 
reklama
Bez zmywarki nie podchodzę nawet do tematu kuchni otwartej :no: .
heheh mam to samo...w moim nowym mieszkanku mam otwarta kuchnie...i tez mam zamiar kupic zmywarke...inaczej tego nie widze :szok: :tak:

dzieki dziewczynki za odpowiedzi w sprawie ortopedy...:-) a ta pania z intercoru tez znam bo tez u niej bylismy na usg bioderek...;-)
 
Do góry