reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

****************Bydgoszcz ReAkTyWaCjA ***************

Kasiulka dajesz rade?
Ciezko na pewno, jeszcze wszystko na swieta ale ulozy sie :-)
Najgorsze poczatki

My jeszcze w dwupaku
Nie zapisuje ruchow na karcie bo mnie to stresuje tylko, liczenie glupie jakies
Czuje ze sie rusza i jestwm spokojna wiec wystarczy
Od wczoraj brzuch mi ciagle twardnieje wiec nie mam pojecia ile mlody posiedzi
Jego glowe czuje juz coraz nizej i momentami mam wrazenie zw jakbym soboe reke wsadzila to bym go poglaskala :p
Moj ł mowi ze cos czuje ze sylwester w trojke
 
reklama
Hej!
Noo cisza,cisza...a ja ledwo ciagne koniec z koncem :szok: robie doslownie wszytsko przy ojcu wlacznie ze zmienianiem opatrunkow i robienie zastrzykow...ale dobry tydzien za nami i On zyje i Ja zyje wiec chyba nie jest tak zle...poza tym jakies postepy sa powoli bo tata siada sam na wozek,ciezko bo ciezko ale nie musze go juz dzwigac no i druga noc gdzie mnie nie wola (a potrafil 3-5 razy)...a zalatwiania i latania jeszcze ile mam :no:

Agulqa_b jeszcze troche ;-) no ciekawa jestem czy ten rok czy juz natepny bedzie dla Was razem ;-):tak:
 
Hej!
Ja w pon jade do szpitala zrobic wymaz pod katem paciorkowca
Jak bylam w szpitalj to mi robili ale baba zle wpisala skierowanie i nie ma moich badan :-\
Z jednej strony kiepsko bo to 15km dla mnie ale z drugiej strony poprosze ginke by sprawdzila jak rozwarcie
Od wczoraj kluje mnie podbrzusze, tzn maly odpycha sie ewidentnie nogami o zebra i wtedy glowa jest coraz nizej
Wiem bo czuje jzk sie przepycha i wtedy kluje mocno na dole
Poza tym dzis mialam skurcze co 3min przez pol godziny
Juz myslalam ze to godzina 0 ale przeszly :p
Ciekawosc mnie zzera kiedy maluch sie wykluje ;-)
Mieszane uczucia mam, strach przed nowymi zadaniami itp
Na szczescie o porodzie w ogole nie myske wiec sie go nie boje ;-)

Wszystkim duzo zdrowka zycze i sily w codziennych obowiazkach ;*
 
Trzymam kciuki &&& i daj znac co tam jutro powiedzą...

Ja dzien przed porodem z Matim chodzila po scianach,on mi sie "odbijal" od zeber a główka jakby wychodzila i sie chowala,brzuch mi rozp*****ło...masakra to byla...a co sie okazalo to byl mega owiniety pepowiną i dlatego :no::szok:


Jak tam dziewczyny przygotowania do swiat?? Ja wczoraj bigos o to by bylo jak narazie na tyle :-p...nie mam tylko prezentu dla Matiego ani pomyslu zadnego :-(....
 
Witam leniwie!

Przez ta pogodę nawet jeszcze o świętach nie myślę. Z drugiej strony u nas jak co roku świętowanie w "trasie" :-) więc powoli do przodu.

Jutro córcia jedzie na Galę zakończenia konkursu fotograficznego do Warszawy, połączoną ze zwiedzaniem i mam nerwa.
 
Witam

U mnie powolutku zaczyna sie chyba sytuacja normować. Daniel już zdrowy:tak:. Jutro pierwszy dzień po chorobie w przedszkolu będzie. Fajnie:dry:. Pierwszy raz w grudniu:dry:. I ile on pochodzi...zaraz święta. No trudno... Ważne, ze już zdrowy. Mam nadzieję, ze na ten sezon limit, żeśmy wykończyli. prawie 3 tygodnie jeden z zapaleniem płuc i drugi to samo:baffled:.

Przez to wszystko z wszystkim innym jestem w głębokiej d.... Na święta jeszcze nic nie gotowe. W ciągu dnia dzieciaki dają w kość więc pracuję po nocach, żeby odrobić wydatki na leki jakie poszły:baffled:... Prezenty mam o! Dla dzieci chociaż! Dla starszyzny jeszcze nic. Ma być symbolicznie i pojęcia nie mam co kupić. Skarpety, majciochy czy jak...


Agulqa! Ty się tam trzymaj w dwupaku! Masz jeszcze czas. Daj znać jutro co Ci gin powie.

Kasia oświecenia życzę! W kwestii prezentu:-D:tak:

Iza gratuluję córci. Da radę młoda! Chociaż na Twoim miejscu też pewnie gryzłabym paluchy z nerwów
 
Kaaasiulka nie strasz mnie takimi historiami bo zaczne sie obawiac i swirowac i ze wszystkim na ip jezdzic :-\
Mam nadzieje ze u malego wsio ok bo fika ladnie, czuje ruchy itp

Znow mnie gardlo zaczyna bolec, mam jednak nadzieje ze nie bede chora bo na koncowce kiepsko by bylo
 
Hej!

Agulqa_b ojj :sorry: nie chcialam Cie przestraszyc...nie swiruje,nie ma co ;-) i co u lekarza?? zdrowka!!! Nie dajce sie...!!!

Karola no oby do przodu!!!

Ja latma od poniedzialku,zalatwiam dodatek pielegnacyjny,zasilek opiekunczy,dla taty orzeczenie o niepelnosprawnosci itd itd...oszalec idzie,uwierzcie :no::szok:!!!

Aaa no i mam prezent dla Mata tor z burago :-) chociaz to z glowy a od jutra biore sie za porzadku i zakupy w koncu jakies trzeba bo to moment week zleci i bedzie poniedzialek...
 
reklama
Do góry